Żużel - Best Speedway Tv

Motor Lublin znów w Zakopanem! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Motor Lublin

Motor Lublin znów w Zakopanem!

Motor Lublin znów w Zakopanem!

Powoli zimowy obóz integracyjny dla młodych sportowców Motoru Lublin staje się tradycją. W tym roku oficjalne zgrupowanie U24 ekstraliga oraz młodzieży ponownie odbyło się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

Jason Doyle sugeruje, że młodzi zawodnicy są zaślepieni pieniędzmi, zamiast rozwojem i wskazuje ligę angielską na prawdziwą szkołę rozwoju

Poza integracją, obóz opierał się przede wszystkim na aktywnej formie spędzaniu czasu. Uczestnicy mieli zapewnione różne formy aktywności. Jedną z nich były skitury, czyli narty, które są przystosowanie do zjazdów oraz biegów. Dzięki temu, można korzystać z nich na różnych terenach – nie tylko na stoku. Na tegorocznym obozie żużlowcy wybrali się na skiturach m.in. na Kasprowy Wierch!

Nie mogło zabraknąć treningów siłowych, gdzie jednym z elementów był trening hipoksyjny, czyli ćwiczenia w atmosferze o obniżonej zawartości tlenu. Co ciekawe, młodzież tuż przed wyjazdem miała spotkanie u lekarza sportowego, gdzie były wykonane badania wydolnościowe zawodników – są to dobre działania, mające na celu sprawdzenie organizmu. Żużlowcy mieli zapewnione podejście indywidualne w kwestii dobrania odpowiednich pakietów ćwiczeń.

W sporcie oprócz trenowania ciała, ważne jest dbanie o swój umysł i sposób myślenia. Dlatego w programie wyjazdu pojawiły się zajęcia grupowe prowadzone przez psychologa.

Dodatkową atrakcją był trening na basenie i chwila relaksu na termach. Obóz integracyjny to nie tylko świetna okazja do budowania atmosfery w drużynie, ale również dobra chwila na obserwacje zawodników przez kadrę i ich sprawdzenie.

Motor Lublin na swojej stronie na Facebooku zapowiedział, że szykują się na kolejny obóz, który ma odbyć się niebawem. Zgodnie z tradycją powinno to być zgrupowanie głównej drużyny Motoru.

Reklamy

fot. Speedway Motor Lublin

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×