Żużel - Best Speedway Tv

Motor Lublin już trenuje na obcych torach. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Motor Lublin

Motor Lublin już trenuje na obcych torach.

Motor Lublin już trenuje na obcych torach.

Kadra zespołu Motor Lublin ma za sobą serie treningów na Chorwackim torze w Gorican. Zawodnicy mają za sobą również ukończone sesje treningowe na innych torach,  Jarosław Hampel i Dominik Kubera ścigali się na torze w Rawiczu, a Mikkel Michelsen i Mateusz Cierniak w Rybniku.

Żużlowcy mają jeszcze w planach trening punktowany Z zespołem pierwszoligowego Zdunek Wybrzeża Gdańsk, zawodnicy mają o tyle ułatwioną sprawę gdyż mają przebywać w Gdańsku przez klika dni by trenować na tamtejszym torze, decyzja o zorganizowaniu sparingu ma być podjęta w najbliższych dniach.

Wcześniej ustalone przedsezonowe plany klubu pozostają niezmienne 26 i 27 marca zmierzą się z zespołem Mistrzów Polski Betardem Spartą Wrocław, natomiast w tygodniu inauguracji PGE Ekstraligi mają zmierzyć się z zespołem Orła Łódź.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i pogoda będzie sprzyjająca Motor Lublin zamierza w przyszłym tygodniu wyjechać na pierwsze treningi na swoim domowym torze.

fot. Łukasz Wilk

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×