Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Młodzieżowcy Orła Łódź rozpoczęli treningi

Młodzieżowcy Orła Łódź rozpoczęli treningi

Autor: Małgorzata Olejniczak

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Młodzieżowcy Orła Łódź rozpoczęli treningi 3

Młodzieżowcy Orła Łódź rozpoczęli treningi

Regularnie zdobywająca punkty formacja juniorska może stanowić kluczowy element w walce o awans do fazy play-off, a taki cel prześwieca zawodnikom Orła Łódź w 2021 roku. Opiekun łodzian, Adam Skórnicki duży nacisk kładzie zatem na jak najlepsze przygotowanie młodzieży do nadchodzącego sezonu

„Młodzieży trzeba poświecić więcej czasu. Czy na przekazanie informacji, czy na obserwację, tego w jaki sposób przygotowują się do sezonu. Jeśli jest coś nie tak, to trzeba szybko zareagować i skorygować. Mnie to cieszy, bo zmiany są zauważalne. Z młodzieżą rozpoczniemy zajęcia wcześniej. Musimy popracować nad formą młodych, by zdobywać w lidze punkty”. – deklarował na początku lutego Adam Skórnicki dla klubowych mediów.

Taka deklaracja zbiegła się w czasie z zakończeniem prac nad nowym torem do jazdy na pitbike’ach, o którego realizacji informowaliśmy tutaj. Szkoleniowiec łodzian jeszcze w styczniu złożył wizytę na nowym obiekcie, która wypadła na tyle pomyślnie, że trening na pitbike’ach stał się elementem przygotowań łódzkiej młodzieży do sezonu.

W ostatni weekend młodzi zawodnicy Orła mogli skorzystać z udostępnionego bezpłatnie przez firmę Top-Bike Łódź toru. W treningach wzięli udział Piotr Pióro, Mateusz Dul, Jakub Sroka, Jack Thomas i Tom Brennan.

Aleksander Grygolec pojawił się na torze w sobotę. Wygląda na to, że zawodnik jest bliżej porozumienia z łódzkim klubem, odnośnie występów w sezonie 2021.

Więcej o składzie łodzian, w tym obsadzie miejsc juniorskich powinniśmy wiedzieć po meczach sparingowych. Na 18 marca zaplanowano wyjazdowy mecz w Rawiczu, a dzień później rewanż na Moto Arenie. Następnie 21 marca klub rozegra mecz wewnętrzny, a w weekend 27-28 marca dwumecz z ekstraligowym Falubazem Zielona Góra. Po tych spotkaniach w planach jest kolejny wewnętrzny sparing, a potem pierwszy ligowy mecz ze Startem w Gnieźnie.

fot. facebook Top-Bike Łódź

baner 1200 200
Młodzieżowcy Orła Łódź rozpoczęli treningi 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *