Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Młody Duńczyk zasilił szeregi Falubazu Zielona Góra. Pojedzie również w 2. Lidze

Falubazu Zielona Góra
Fot. Roman Biliński

Autor: Krzysztof Choroszy

Młody Duńczyk zasilił szeregi Falubazu Zielona Góra. Pojedzie również w 2. Lidze

Falubaz Zielona Góra po awansie do PGE Ekstraligi dokonał sporej rewolucji kadrowej. Szeregi zielonogórzan zasilili Jarosław Hampel i Piotr Pawlicki. Ponadto do Zielonej Góry powrócił z wypożyczenia przyszłoroczny uczestnik cyklu Grand Prix, Jan Kvech. Jak się okazuje to jeszcze nie koniec ruchów Falubazu.

Zielonogórzanie w swoich mediach społecznościowych poinformowali, że ich nowym zawodnikiem został Jonas Knudsen. Młody Duńczyk wzmocni drużynę Falubazu w rozgrywkach Ekstraligi U24. Już wcześniej jeździł on w tych rozgrywkach w barwach Unii Leszno, prezentując się z dobrej strony. Ogłoszenie transferu 22-latka może budzić pewne nieścisłości.

Perspektywiczny Duńczyk został bowiem niedawno ogłoszony przez Polonię Piła. Jak się okazuję, mogło zostać to niedoprecyzowane, a Knudsen zostanie wypożyczony do drugoligowej drużyny. Wtedy będzie on mógł jeździć zarówno w młodej Ekstralidze, jak i 2. Lidze Żużlowej, gdyż takie rozwiązanie przewiduje regulamin, a będzie ono najlepsze dla przyszłości zawodnika.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×