Żużel - Best Speedway Tv

Michał Świącik: „Żużlowcy to są chłopaki z charakterami” | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Michał Świącik

Michał Świącik: „Żużlowcy to są chłopaki z charakterami”

Michał Świącik: „Żużlowcy to są chłopaki z charakterami”

W sezonie 2023 barwy częstochowskich Lwów reprezentować będą między innymi Leon Madsen, Mikkel Michelsen i Maksym Drabik. Podczas rozmowy na kanale Best Speedway Tv prezes Włókniarza Częstochowa Michał Świącik został zapytany o to jak połączyć trudne charaktery tych zawodników tak, by współpraca między nimi pozytywnie wpływała na atmosferę w zespole.

Co w razie spadku Wilków z Ekstraligi?

„Żużlowcy to nie są harcerze, czy baletnice, to są chłopaki z charakterami. Ja jakieś tam doświadczenie mam. Zarówno decyzja co do Mikkela Michelsena jak i Maksyma Drabika, była konsultowana z trenerem Lechem
Kędziorą, którego opinia była oczywiście „na tak”, ale spotkałem się – bo uważałem, że tak wypada – również z Leonem Madsenem. Leon Madsen kibicował, żeby chłopaki trafili do Częstochowy, bardzo chciał jeździć i z Mikkelem Michelsenem i z Maksymem Drabikiem, i to niech będzie świadectwem tego, że wszystko między tymi chłopakami jest w porządku.”

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

fot. Jakub Malec

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×