Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Co w razie spadku Wilków z Ekstraligi?

spadku Wilków

Autor: Paweł Płóciniak

Oceń Wpis

Co w razie spadku Wilków z Ekstraligi?

Kilka dni temu gościem naszego magazynu Best Speedway TV był Michał Finfa. Menedżer Wilków Krosno odpowiedział na pytanie z czatu jednego z widzów w kwestii ewentualnego powrotu do 1 ligi czy klub ma jakiś plan gdyby taka sytuacja miała miejsce.

Anders Thomsen o propozycjach na sezon 2024 i o tym, jak jest w Gorzowie

– Wiadomo, że zawsze tli się to w głowie, że możemy spaść. Myślę, że taki plan B jest natomiast jak on będzie wyglądał ostatecznie tego nie wie nikt, bo przed nami jeszcze jest rok czasu, zobaczymy w jakim będziemy miejscu, przede wszystkim jaki to będzie sezon czy o tym, że spadniemy zdecydują detale czy też będziemy zdegradowani w pełni zasłużenie, jak podejdą do tego wszyscy partnerzy biznesowi, jak zareagują kibice czy po tym wszystkim co w tym roku będzie odbywało się na naszym torze czyli Ekstraliga na wysokim poziomie czy tak licznie będą wypełniali nasz stadion w ewentualnej 1 lidze.

Michał Finfa wspomniał, że to wszystko potrzebuje dogłębnej analizy, spadkowicz który odjedzie ostatnie spotkanie 4 lub 6 sierpnia będzie miał czas by przejść przez proces tzw. restrukturyzacji w pionie czy to finansowym czy organizacyjnym.

– Jak w każdej spółce podejdziemy do tego pełno odpowiedzialni i przygotujemy jakiś plan ewentualnego szybkiego powrotu czy też innego rozwiązania, ale to jest tylko gdybanie i na ten moment w pełni skupiamy się na tym aby nasze cele na ten sezon zrealizować, wiadomo jaki nam wszystkim przyświeca cel i to wszystko w tym temacie. – zakończył Michał Finfa

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

fot. Jakub Malec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×