Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Memoriał Alfreda Smoczyka. Unia rozpoczyna odsłanianie kart od gwiazdy

Memoriał Alfreda Smoczyka
Fot. Czarny Productions

Autor: Jakub Bielak

Memoriał Alfreda Smoczyka. Unia rozpoczyna odsłanianie kart od gwiazdy

Memoriał Alfreda Smoczyka będzie jednym z kilku turniejów otwierających sezon na polskich torach. Odbędzie się on w sobotę, 6 kwietnia, a gospodarze rozpoczęli właśnie ogłaszanie listy startowej. Na pierwszy ogień poszła gwiazda miejscowej drużyny – Janusz Kołodziej.

Obecność Janusza Kołodzieja na liście startowej Memoriału była bardziej niż pewna. „Koldi” od lat jest największą gwiazdą Unii, a gospodarze co roku mają wielu swoich przedstawicieli w stawce zawodów. Niektórzy śmieją się nawet, że jest to wewnątrzleszczyński turniej. Bez wątpienia Memoriał Alfreda Smoczyka nie jest aż tak prestiżowy jak choćby Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie. Zawodnicy u progu sezonu mają wiele imprez, dlatego nie ma w tym nic dziwnego, że nie w każdych zawodach mogą pojechać gwiazdy z całego świata.

Nie ma co jednak dzielić skóry na niedźwiedziu. Być może Unia Leszno jeszcze nas zaskoczy i ogłosi jakieś wielkie nazwiska spoza miejscowego środowiska. Póki co jedynym zawodnikiem, którego występu jesteśmy pewni, jest właśnie Janusz Kołodziej, a to bardzo mocne otwarcie. Pozostaje czekać na kolejne komunikaty.

Żużel
Fot. Czarny Productions
362910853 670996745066830 363254522609774469 n
Fot. Czarny Productions

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *