Przejdź do treści
Zakończony
Team name - TEXOM STAL RZESZÓW

TEXOM STAL RZESZÓW

54 : 36
Team name - H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ

H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ

13.04.2024 19:00 Rzeszów
Relacja Składy
300x250 Zuzel2024 3x39 042024
  • Texom Stal Rzeszów 54 – 36 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

  • 16 min.

    Bieg 15

    żółta kartka

    Oliver Berntzon

    1

    żółta kartka

    Nicki Pedersen

    2

    żółta kartka

    Jacob Thorssell

    3

    żółta kartka

    Daniel Kaczmarek

    0

  • 15 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    Oskar Polis

    1

    żółta kartka

    Krystian Pieszczek

    3

    żółta kartka

    Marcin Nowak

    0

    żółta kartka

    Benjamin Basso

    2

  • _________________________________________________________________________________________________________________

  • 14 min.

    Bieg 13

    żółta kartka

    Luke Becker

    1

    żółta kartka

    Krystian Pieszczek

    0

    żółta kartka

    Jacob Thorssell

    2

    żółta kartka

    Oliver Berntzon

    3

  • 13 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Benjamin Basso

    3

    żółta kartka

    Jesper Knudsen

    2

    żółta kartka

    Bartosz Curzytek

    1

    żółta kartka

    Aleksander Grygolec

    0

  • Upadek Curzytka i Grygolca na pierwszym łuku. I powtórka w pełnym składzie

  • 12 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Oskar Polis

    0

    żółta kartka

    Marcin Nowak

    1

    żółta kartka

    Nicki Pedersen

    3

    żółta kartka

    Daniel Kaczmarek

    2

  • Równanie toru.

  • 11 min.

    Bieg 10

    żółta kartka

    Oliver Berntzon

    1

    żółta kartka

    Jesper Knudsen

    2

    żółta kartka

    Nicki Pedersen

    3

    żółta kartka

    Mateusz Bartkowiak

    0

  • 10 min.

    Bieg 9

    żółta kartka

    Oskar Polis

    2

    żółta kartka

    Marcin Nowak

    1

    żółta kartka

    Jacob Thorssell

    3

    żółta kartka

    Benjamin Basso

    0

  • 09 min.

    Bieg 8

    żółta kartka

    Daniel Kaczmarek

    2

    żółta kartka

    Krystian Pieszczek

    3

    żółta kartka

    Wiktor Rafalski

    0

    żółta kartka

    Oliver Berntzon

    1

  • Równanie toru.

  • 08 min.

    Bieg 7

    żółta kartka

    Luke Becker

    1

    żółta kartka

    Marcin Nowak

    2

    żółta kartka

    Jacob Thorssell

    3

    żółta kartka

    Aleksander Grygolec

    0

  • 07 min.

    Bieg 6

    żółta kartka

    Oskar Polis

    1

    żółta kartka

    Krystian Pieszczek

    3

    żółta kartka

    Bartosz Curzytek

    0

    żółta kartka

    Benjamin Basso

    2

  • 06 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    Daniel Kaczmarek

    1

    żółta kartka

    Jesper Knudsen

    0

    żółta kartka

    Nicki Pedersen

    2

    żółta kartka

    Oliver Berntzon

    3

  • Równanie toru.

  • 05 min.

    bieg 4

    żółta kartka

    Daniel Kaczmarek

    2

    żółta kartka

    Jacob Thorssell

    3

    żółta kartka

    Wiktor Rafalski

    0

    żółta kartka

    Mateusz Bartkowiak

    1

  • Upadek Bartkowiaka na pierwszym łuku. Czekamy na decyzję sędziego – oficjalnie w czteroosobowym skłądzie jedziemy w powtórce biegu numer 4

  • 04 min.

    Bieg 3

    żółta kartka

    Luke Becker

    0

    żółta kartka

    Krystian Pieszczek

    2

    żółta kartka

    Nicki Pedersen

    3

    żółta kartka

    enjamin Basso

    1

  • Pewna wygrana Pedersena!

  • 03 min.

    Bieg 2

    żółta kartka

    Aleksander Grygolec

    2

    żółta kartka

    Bartosz Curzytek

    1

    żółta kartka

    Wiktor Rafalski

    3

    żółta kartka

    Mateusz Bartkowiak

    0

  • 02 min.

    BIeg 1

    żółta kartka

    Oskar Polis

    2

    żółta kartka

    Marcin Nowak

    3

    żółta kartka

    Mateusz Świdnicki

    0

    żółta kartka

    Oliver Berntzon

    1

  • Zawodnicy gotowi do startu i zaraz zaczynamy pierwszy wyścig zawodów!

  • 01 min.

    Serdecznie zapraszamy na relacje z Rzeszowa. Texom Stal Rzeszów – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź relacja na żywo

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ



Texom Stal Rzeszów – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź relacja na żywo

Texom Stal Rzeszów

9. Marcin Nowak (3,2*,1,1,0) 7+1

10. Jacob Thorssell (3,3,3,2,3) 14

11. Mateusz Świdnicki (0,-,-,-) 0

12. Nicki Pedersen (3,2,3,3,2*) 13+1

13. Krystian Pieszczek (2*,3,3,0,3) 11+1

14. Wiktor Rafalski (3,0,0) 3

15. Bartosz Curzytek (1,0,1) 2

16. Jesper Knudsen (0,2*,2) 4+1

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

1. Oskar Polis (2,1*,2,0,1) 6+1

2. Benjamin Basso (1,2,0,3,2) 8

3. Oliver Berntzon (1*,3,1,1,3,1) 10+1

4. Daniel Kaczmarek (2,1,2,2,0) 7

5. Luke Becker (0,1,-,1) 2

6. Mateusz Bartkowiak (0,1*,0) 1+1

7. Aleksander Grygolec (2,0,0) 2

8.