Przejdź do treści
Zakończony
Speedway

Runda eliminacyjna Grand Prix na żużlu w Abensbergu na żywo Jedzie Kubera!

20.05.2024 14:00 Abensberg
Relacja Składy
  • Awans do Grand Prix Challenge wywalczyli: Kai Huckenbeck, Dominik Kubera, Max Fricke i Rasmus Jensen.

  • 21 min.

    Bieg 20

    żółta kartka

    Valentin Grobauer

    1

    żółta kartka

    Max Fricke

    3

    żółta kartka

    Sandro Wassermann

    D

    żółta kartka

    Jesse Mustonen

    2

  • Za Covattiego pojedzie rezerwowy Sandro Wassermann.

  • 20 min.

    Bieg 19

    żółta kartka

    Dominik Kubera

    3

    żółta kartka

    Daniel Klima

    1

    żółta kartka

    Kai Huckenbeck

    2

    żółta kartka

    Julian Kuny

    U

  • 19 min.

    Bieg 18

    żółta kartka

    Leon Flint

    1

    żółta kartka

    Andrij Rozaluk

    0

    żółta kartka

    Kim Nilsson

    3

    żółta kartka

    Martin Smolinski

    2

  • 18 min.

    Bieg 17

    żółta kartka

    Tom Brennan

    2

    żółta kartka

    Rasmus Jensen

    3

    żółta kartka

    Mathias Tresarrieu

    0

    żółta kartka

    Glenn Moi

    1

  • 17 min.

    Bieg 16

    żółta kartka

    Glenn Moi

    2

    żółta kartka

    Andrij Rozaluk

    1

    żółta kartka

    Dominik Kubera

    3

    żółta kartka

    Valentin Grobauer

    D

  • 16 min.

    Bieg 15

    żółta kartka

    Max Fricke

    3

    żółta kartka

    Leon Flint

    2

    żółta kartka

    Daniel Klima

    0

    żółta kartka

    Tom Brennan

    1

  • 15 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    Jesse Mustonen

    2

    żółta kartka

    Kim Nilsson

    3

    żółta kartka

    Julian Kuny

    0

    żółta kartka

    Mathias Tresarrieu

    1

  • 14 min.

    Bieg 13

    żółta kartka

    Rasmus Jensen

    2

    żółta kartka

    Martin Smolinski

    1

    żółta kartka

    Kai Huckenbeck

    3

    żółta kartka

    Nicolas Covatti

    D

  • 13 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Martin Smolinski

    2

    żółta kartka

    Julian Kuny

    0

    żółta kartka

    Valentin Grobauer

    1

    żółta kartka

    Tom Brennan

    3

  • 12 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Nicolas Covatti

    2

    żółta kartka

    Mathias Tresarrieu

    W

    żółta kartka

    Andrij Rozaluk

    1

    żółta kartka

    Daniel Klima

    3

  • 11 min.

    Bieg 10

    żółta kartka

    Kim Nilsson

    1

    żółta kartka

    Kai Huckenbeck

    3

    żółta kartka

    Max Fricke

    2

    żółta kartka

    Glenn Moi

    0

  • 10 min.

    Bieg 9

    żółta kartka

    Jesse Mustonen

    0

    żółta kartka

    Dominik Kubera

    3

    żółta kartka

    Leon Flint

    1

    żółta kartka

    Rasmus Jensen

    2

  • 9 min.

    Bieg 8

    żółta kartka

    Leon Flint

    2

    żółta kartka

    Valentin Grobauer

    1

    żółta kartka

    Mathias Tresarrieu

    D

    żółta kartka

    Kai Huckenbeck

    3

  • 8 min.

    Bieg 7

    żółta kartka

    Daniel Klima

    0

    żółta kartka

    Jesse Mustonen

    3

    żółta kartka

    Glenn Moi

    1

    żółta kartka

    Martin Smolinski

    2

  • 7 min.

    Bieg 6

    żółta kartka

    Dominik Kubera

    3

    żółta kartka

    Nicolas Covatti

    D

    żółta kartka

    Tom Brennan

    2

    żółta kartka

    Kim Nilsson

    D

  • 6 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    Andrij Rozaluk

    1

    żółta kartka

    Julian Kuny

    0

    żółta kartka

    Rasmus Jensen

    3

    żółta kartka

    Max Fricke

    2

  • 5 min.

    Bieg 4

    żółta kartka

    Julian Kuny

    D

    żółta kartka

    Glenn Moi

    1

    żółta kartka

    Nicolas Covatti

    3

    żółta kartka

    Leon Flint

    2

  • 4 min.

    Bieg 3

    żółta kartka

    Kai Huckenbeck

    3

    żółta kartka

    Tom Brennan

    2

    żółta kartka

    Jesse Mustonen

    1

    żółta kartka

    Andrij Rozaluk

    0

  • 3 min.

    Bieg 2

    żółta kartka

    Mathias Tresarrieu

    0

    żółta kartka

    Max Fricke

    3

    żółta kartka

    Martin Smolinski

    2

    żółta kartka

    Dominik Kubera

    1

  • 2 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Valentin Grobauer

    1

    żółta kartka

    Rasmus Jensen

    3

    żółta kartka

    Kim Nilsson

    2

    żółta kartka

    Daniel Klima

    0

  • 1 min.

    Żużel na żywo. Zapraszamy na relację live z rundy eliminacyjnej do Grand Prix na żużlu w Abensbergu.

  • Dzisiejsza relacja na podstawie: live.baansportfansite.nl.

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ



Runda eliminacyjna Grand Prix na żużlu w Abensbergu na żywo Jedzie Kubera!

  • 12. Kai Huckenbeck (3,3,3,3,2) 14

  • 6. Dominik Kubera (1,3,3,3,3) 13

  • 5. Max Fricke (3,2,2,3,3) 13

  • 1. Rasmus Jensen (3,3,2,2,3) 13

  • 10. Tom Brennan (2,2,3,1,2) 10

  • 7. Martin Smolinski (2,2,2,1,2) 9

  • 2. Kim Nilsson (2,d,1,3,3) 9

  • 11. Jesse Mustonen (1,3,0,2,2) 8

  • 16. Leon Flint (2,2,1,2,1) 8

  • 14. Nicolas Covatti (3,d,2,d,-) 5

  • 15. Glenn Moi (1,1,0,2,1) 5

  • 3. Daniel Klima (0,0,3,0,1) 4

  • 4. Valentin Grobauer (1,1,1,d,1) 4

  • 9. Andrij Rozaluk (0,1,1,1,0) 3

  • 8. Mathias Tresarrieu (0,d,w,1,0) 1

  • 13. Julian Kuny (d,0,0,0,u) 0

  • R1. Sandro Wassermann