Przejdź do treści
Zakończony
Team name - INNPRO ROW RYBNIK

INNPRO ROW RYBNIK

51 : 39
Team name - ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

27.04.2024 16:30 Rybnik
Relacja Składy
  • 16 min.

    Bieg 15

    żółta kartka

    Chris Holder

    0

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    3

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    1

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    2

  • 15 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    0

    żółta kartka

    Jakub Jamróg

    3

    żółta kartka

    Grzegorz Walasek

    2

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    1

  • ___________________________________________________________________________________________________________

  • 14 min.

    Bieg 13

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    1

    żółta kartka

    Grzegorz Walasek

    0

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    3

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    2

  • 13 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Chris Holder

    1

    żółta kartka

    Jakub Jamróg

    3

    żółta kartka

    Kacper Tkocz

    0

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    0

  • 12 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    3

    żółta kartka

    Norick Bloedorn

    1

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    0

  • 11 min.

    Bieg 10

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    2

    żółta kartka

    Jakub Jamróg

    3

    żółta kartka

    Norick Bloedorn

    0

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    1

  • 10 min.

    Bieg 9

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    1

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    3

    żółta kartka

    Wiktor Jasiński

    0

  • 09 min.

    Bieg 8

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    1

    żółta kartka

    Grzegorz Walasek

    2

    żółta kartka

    Paweł Trześniewski

    0

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    3

  • Równanie toru

  • 08 min.

    Bieg 7

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    1

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    2

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    3

    żółta kartka

    Gracjan Szostak

    0

  • 07 min.

    Bieg 6

    żółta kartka

    Chris Holder

    3

    żółta kartka

    Grzegorz Walasek

    2

    żółta kartka

    Kacper Tkocz

    0

    żółta kartka

    Wiktor Jasiński

    1

  • 06 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    1

    żółta kartka

    Jakub Jamróg

    3

    żółta kartka

    Norick Bloedorn

    0

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    2

  • Równanie toru

  • 05 min.

    Bieg 4

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    1*

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    3

    żółta kartka

    Maksym Borowiak

    2

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    2

  • 04 min.

    Bieg 3

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    1

    żółta kartka

    Grzegorz Walasek

    3

    żółta kartka

    Norick Bloedorn

    2

    żółta kartka

    Wiktor Jasiński

    0

  • 03 min.

    Bieg 2

    żółta kartka

    Gracjan Szostak

    1

    żółta kartka

    Kacper Tkocz

    2

    żółta kartka

    Maksym Borowiak

    0

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    3

  • Gracjan Szotak na trasie wyprzedził Maksyma Borowiaka

  • 02 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    3

    żółta kartka

    Jakub Jamróg

    0

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    1

  • Gospodarze wyszli z pierwszego łuku na 5 do 1, ale z problemami Jamróg na trasie i goście wykorzystali błędy.

  • Wylosowany I zestaw startowy

  • 01 min.

    Relacja na żywo bezpośrednio z Rybnika! Żużel na żywo INNPRO ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ



INNPRO ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów Wlkp. relacja na żywo

Innpro ROW Rybnik

9. Rohan Tungate (3,2*,1,3,1) 10+1

10. Brady Kurtz (3,3,3,3,3) 15

11. Jakub Jamróg (0,3,3,3,3) 12

12. Norick Bloedorn (2*,0,0,1) 3+1

13. Grzegorz Walasek (3,2,2,0,2*) 9+1

14. Maksym Borowiak (0,0,-) 0

15. Kacper Tkocz (2,0,0) 2

Paweł Trześniewski (0) 0

Arged Malesa Ostrów Wlkp.

1. Chris Holder (2,3,2,2,1*,0) 10+1

2. Wiktor Jasiński (0,1,0,-) 1

3. Tobiasz Musielak (1*,2,3,2,0,2) 10+1

4. Frederik Jakobsen (1*,1*,1,0) 3+2

5. Gleb Czugunow (1,1,2,1*) 5+1

6. Sebastian Szostak (3,2,1*,2,1) 9+1

7. Gracjan Szostak (1,0,-)