Przejdź do treści
Zakończony
Team name - ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ

51 : 38
Team name - ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

14.04.2024 14:00 Bydgoszcz
Zakończony
Team name - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK

ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK

43 : 47
Team name - CELLFAST WILKI KROSNO

CELLFAST WILKI KROSNO

14.04.2024 14:00 Gdańsk
Zakończony
Team name - ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

38 : 52
Team name - ORLEN OIL MOTOR LUBLIN

ORLEN OIL MOTOR LUBLIN

14.04.2024 16:30 Grudziądz
Zakończony
Team name - EBUT.PL STAL GORZÓW

EBUT.PL STAL GORZÓW

51 : 39
Team name - KS APATOR TORUŃ

KS APATOR TORUŃ

14.04.2024 19:15 Gorzów Wlkp.
Zakończony
Team name - TEXOM STAL RZESZÓW

TEXOM STAL RZESZÓW

54 : 36
Team name - H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ

H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ

13.04.2024 19:00 Rzeszów
Zakończony
Team name - #ORZECHOWAOSADA PSŻ POZNAŃ

#ORZECHOWAOSADA PSŻ POZNAŃ

42 : 48
Team name - INNPRO ROW RYBNIK

INNPRO ROW RYBNIK

13.04.2024 16:30 Poznań
Zakończony
Team name - BETARD SPARTA WROCŁAW

BETARD SPARTA WROCŁAW

47 : 41
Team name - NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

12.04.2024 18:00 Wrocław
Zakończony
Team name - FOGO UNIA LESZNO

FOGO UNIA LESZNO

47 : 43
Team name - KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

12.04.2024 20:30 Leszno
Zakończony

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wlkp. relacja na żywo

07.04.2024 14:00 Poznań
Zakończony
Team name - BETARD SPARTA WROCŁAW

BETARD SPARTA WROCŁAW

59 : 31
Team name - EBUT.PL STAL GORZÓW

EBUT.PL STAL GORZÓW

06.04.2024 14:00 Wrocław
Zakończony
Team name - FOGO UNIA LESZNO

FOGO UNIA LESZNO

0 : 0
Team name - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK

ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK

03.04.2024 16:30 Leszno
Zakończony
Team name - BETARD SPARTA WROCŁAW

BETARD SPARTA WROCŁAW

46 : 44
Team name - FOGO UNIA LESZNO

FOGO UNIA LESZNO

02.04.2024 15:00 Wrocław
Zakończony
Team name - TRANS MF LANDSHUT DEVILS

TRANS MF LANDSHUT DEVILS

48 : 42
Team name - OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS

OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS

31.03.2024 19:00 Landshut
Zakończony
Team name - ULTRAPUR START GNIEZNO

ULTRAPUR START GNIEZNO

49 : 41
Team name - UNIA TARNÓW

UNIA TARNÓW

31.03.2024 16:30 Gniezno
Zakończony
Team name - ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

52 : 38
Team name - KS APATOR TORUŃ

KS APATOR TORUŃ

30.03.2024 14:00 Grudziądz
Zakończony
Team name - POLONIA PIŁA

POLONIA PIŁA

54 : 36
Team name - KOLEJARZ OPOLE

KOLEJARZ OPOLE

30.03.2024 15:00 Piła
Zakończony
Team name - FOGO UNIA LESZNO

FOGO UNIA LESZNO

54 : 35
Team name - BETARD SPARTA WROCŁAW

BETARD SPARTA WROCŁAW

28.03.2024 16:30 Leszno
Zakończony
Team name - ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

51 : 39
Team name - NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

27.03.2024 16:30 Ostrów Wlkp.
Zakończony
Team name - ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ

0 : 0
Team name - FOGO UNIA LESZNO

FOGO UNIA LESZNO

22.03.2024 00:00 Bydgoszcz
Zakończony
Team name - ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

35 : 55
Team name - ORLEN OIL MOTOR LUBLIN

ORLEN OIL MOTOR LUBLIN

20.03.2024 16:00 Ostrów Wielkopolski
Zakończony

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wlkp. relacja na żywo

18.03.2024 20:00 Manchester
Zakończony

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wlkp. relacja na żywo

27.01.2024 00:00 Gillman