Przejdź do treści
Zakończony
Team name - OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS

OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS

44 : 45
Team name - UNIA TARNÓW

UNIA TARNÓW

16.06.2024 16:15 Daugavpils
Relacja Składy
  • 16 min.

    Bieg 15

    żółta kartka

    Timo Lahti

    3

    żółta kartka

    Jewgienij Kostygow

    1

    żółta kartka

    Daniił Kołodinski

    0

    żółta kartka

    Marko Lewiszyn

    2

  • 15 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    David Bellego

    3

    żółta kartka

    Rene Bach

    2

    żółta kartka

    Oleg Michaiłow

    1

    żółta kartka

    Adrian Cyfer

    0

  • 14 min.

    Bieg 13

    żółta kartka

    Timo Lahti

    3

    żółta kartka

    Jewgienij Kostygow

    1

    żółta kartka

    Daniił Kołodinski

    2

    żółta kartka

    Adrian Cyfer

    0

  • 13 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Marko Lewiszyn

    3

    żółta kartka

    Rene Bach

    2

    żółta kartka

    Nikita Kaulins

    1

    żółta kartka

    Jan Heleniak

  • 12 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Timo Lahti

    3

    żółta kartka

    Kjastas Puodżuks

    0

    żółta kartka

    Oleg Michaiłow

    1

    żółta kartka

    David Bellego

    2

  • Rezerwa taktyczna. Timo Lahti za Daniela Jeleniewskiego.

  • 11 min.

    Bieg 10

    żółta kartka

    Timo Lahti

    3

    żółta kartka

    Rene Bach

    1

    żółta kartka

    Oleg Michaiłow

    2

    żółta kartka

    Miłosz Grygolec

    0

  • 10 min.

    Bieg 9

    żółta kartka

    Daniel Jeleniewski

    0

    żółta kartka

    Kjastas Puodżuks

    3

    żółta kartka

    Daniił Kołodinski

    1

    żółta kartka

    Marko Lewiszyn

    2

  • 09 min.

    Bieg 8

    żółta kartka

    David Bellego

    2

    żółta kartka

    Jewgienij Kostygow

    3

    żółta kartka

    Artiom Juhno

    0

    żółta kartka

    Adrian Cyfer

    1

  • 08 min.

    Bieg 7

    żółta kartka

    Timo Lahti

    3

    żółta kartka

    Kjastas Puodżuks

    1

    żółta kartka

    Daniił Kołodinski

    2

    żółta kartka

    Jan Rachubik

    0

  • 07 min.

    Bieg 6

    żółta kartka

    Daniel Jeleniewski

    0

    żółta kartka

    Jewgienij Kostygow

    3

    żółta kartka

    Nikita Kaulins

    1

    żółta kartka

    Marko Lewiszyn

    2

  • 06 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    David Bellego

    0

    żółta kartka

    Rene Bach

    3

    żółta kartka

    Oleg Michaiłow

    1

    żółta kartka

    Adrian Cyfer

    2

  • 05 min.

    Bieg 4

    żółta kartka

    David Bellego

    3

    żółta kartka

    Daniił Kołodinski

    2

    żółta kartka

    Artiom Juhno

    1

    żółta kartka

    Miłosz Grygolec

    0

  • 04 min.

    Bieg 3

    żółta kartka

    Timo Lahti

    1

    żółta kartka

    Jewgienij Kostygow

    0

    żółta kartka

    Oleg Michaiłow

    2

    żółta kartka

    Marko Lewiszyn

    3

  • 03 min.

    Bieg 2

    żółta kartka

    Jan Heleniak

    u

    żółta kartka

    Nikita Kaulins

    3

    żółta kartka

    Artiom Juhno

    2

    żółta kartka

    Miłosz Grygolec

    d

  • Młodzieżowiec Unii jest niezdolny do dalszej jazdy.

  • Upadek Heleniaka na pierwszym łuku.

  • 02 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Daniel Jeleniewski

    1

    żółta kartka

    Kjastas Puodżuks

    2

    żółta kartka

    Rene Bach

    u

    żółta kartka

    Adrian Cyfer

    3

  • 01 min.

    Żużel na żywo. Zapraszamy do relacji na żywo z Krajowej Ligi Żużlowej. Relacja live

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ



Optibet Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów relacja na żywo

Optibet Lokomotiv Daugavpils

9. Kjastas Puodżuks (2,1*,3,0) 6+1

10. Daniił Kołodinski (2,2,1,2,0) 7

11. Rene Bach (u,3,1*,2,2) 8+1

12. Oleg Michaiłow (2,1,2,1,1*) 7+1

13. Jewgienij Kostygow (0,3,3,1*,1) 8+1

14. Artiom Juhno (2,1*,0) 3+1

15. Nikita Kaulins (3,1,1) 5

16.

Unia Tarnów

1. Daniel Jeleniewski (1,0,0,-) 1

2. Marko Lewiszyn (3,2,2,3,2*) 12+1

3. Adrian Cyfer (3,2,1*,0,0) 6+1

4. David Bellego (3,0,2,2*,3) 10+1

5. Timo Lahti (1,3,3,3,3,3) 16

6. Miłosz Grygolec (w,0,0) 0

7. Jan Heleniak (u,-,ns) 0

8. Jan Rachubik (0)