Przejdź do treści
Zakończony
Team name - OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS

OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS

51 : 39
Team name - ULTRAPUR START GNIEZNO

ULTRAPUR START GNIEZNO

21.04.2024 13:15 Daugavpils
Relacja Składy
  • 16 min.

    Bieg 15

    żółta kartka

    Kevin Woelbert

    1

    żółta kartka

    Jevgenijs Kostigovs

    3

    żółta kartka

    Daniils Kolodinskis

    2

    żółta kartka

    Sam Masters

    0

  • Optibet Lokomotiv Daugavpils wygrywa spotkanie hitowe Krajowej Ligi Żużlowej 2. rundy!

  • 15 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    Casper Henriksson

    1

    żółta kartka

    Kastas Puodzuks

    3

    żółta kartka

    Rene Bach

    2

    żółta kartka

    Kevin Fajfer

    0

  • __________________________________________________________________________________________________________________

  • 14 min.

    Bieg 13

    żółta kartka

    Sam Masters

    3

    żółta kartka

    Jewgienij Kostygow

    2

    żółta kartka

    Steve Worrall

    1

    żółta kartka

    Kevin Fajfer

    0

  • 13 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Kevin Woelbert

    3

    żółta kartka

    Rene Bach

    2

    żółta kartka

    Nikita Kaulins

    1

    żółta kartka

    Jędrzej Chmura

    0

  • 12 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Hubert Łęgowik

    0

    żółta kartka

    Kjastas Puodżuks

    1

    żółta kartka

    Daniił Kołodinski

    2

    żółta kartka

    Casper Henriksson

    3

  • 11 min.

    Bieg 10

    żółta kartka

    Sam Masters

    1

    żółta kartka

    Rene Bach

    2

    żółta kartka

    Daniił Kołodinski

    3

    żółta kartka

    Mikołaj Czapla

    0

  • 09 min.

    Bieg 9

    żółta kartka

    Hubert Łęgowik

    1

    żółta kartka

    Kjastas Puodżuks

    2

    żółta kartka

    Steve Worrall

    0

    żółta kartka

    Kevin Woelbert

    3

  • 09 min.

    Bieg 8

    żółta kartka

    Casper Henriksson

    1*

    żółta kartka

    Jewgienij Kostygow

    3

    żółta kartka

    Artiom Juhno

    0

    żółta kartka

    Kevin Fajfer

    2

  • 08 min.

    Bieg 7

    żółta kartka

    Sam Masters

    3

    żółta kartka

    Kjastas Puodżuks

    2

    żółta kartka

    Steve Worrall

    1

    żółta kartka

    Patryk Budniak

    0

  • 07 min.

    Bieg 6

    żółta kartka

    Hubert Łęgowik

    1

    żółta kartka

    Jewgienij Kostygow

    2

    żółta kartka

    Nikita Kaulins

    0

    żółta kartka

    Kevin Woelbert

    3

  • 06 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    Casper Henriksson

    0

    żółta kartka

    Rene Bach

    2

    żółta kartka

    Daniił Kołodinski

    1

    żółta kartka

    Kevin Fajfer

    3

  • 05 min.

    Bieg 4

    żółta kartka

    Casper Henriksson

    2

    żółta kartka

    Steve Worrall

    3

    żółta kartka

    Artiom Juhno

    1

    żółta kartka

    Mikołaj Czapla

    0

  • 04 min.

    Bieg 3

    żółta kartka

    Sam Masters

    1

    żółta kartka

    Jewgienij Kostygow

    0

    żółta kartka

    Daniił Kołodinski

    2

    żółta kartka

    Kevin Woelbert

    3

  • 03 min.

    Bieg 2

    żółta kartka

    Jędrzej Chmura

    u

    żółta kartka

    Nikita Kaulins

    3

    żółta kartka

    Artiom Juhno

    1

    żółta kartka

    Mikołaj Czapla

    2

  • 02 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Hubert Łęgowik

    2

    żółta kartka

    Kjastas Puodżuks

    3

    żółta kartka

    Rene Bach

    1

    żółta kartka

    Kevin Fajfer

    0

  • 01 min.

    Żużel na żywo bezpośrednio na naszym portalu! Żużel Live Optibet Lokomotiv Daugavpils – Ultrapur Start Gniezno

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ



Optibet Lokomotiv Daugavpils – Ultrapur Start Gniezno relacja na żywo

Lokomotiv Daugavpils

Optibet Lokomotiv Daugavpils

9. Kjastas Puodżuks (3,2,2,1*,3)

10. Steve Worall (3,1*,0,1*) 5+2

11. Rene Bach (1,2,2*,2,2*)

12. Daniił Kołodinski (2,1*,3,2,2*) 10+1

13. Jewgienij Kostygow (0,2,3,2,3) 10

14. Artiom Junho (1,1,0) 2

15. Nikita Kaulins (3,0,1) 4

Ultrapur Start Gniezno

1. Hubert Łęgowik (2,1,1,0)

2. Kevin Woelbert (3.3,3,3,1) 13

3. Kevin Fajfer (0,3,2,0,0) 5

4. Casper Henriksson (2,0,1*,3,1) 7+1

5. Sam Masters (1,3,1,3,0) 8

6. Mikołaj Czapla (2,0,0) 2

7. Jędrzej Chmura (u,-,0) 0

Patryk Budniak (0) 0