Przejdź do treści
Zakończony
Team name - ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

57 : 32
Team name - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK

ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK

21.04.2024 14:00 Ostrów Wlkp.
Relacja Składy
  • 16 min.

    Bieg 15

    żółta kartka

    Niels Kristian Iversen

    1*

    żółta kartka

    Chris Holder

    3

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    0

    żółta kartka

    Mateusz Tonder

    2

  • 15 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    Krzysztof Kasprzak

    1*

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    3

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    0

    żółta kartka

    Nicolai Klindt

    2

  • ______________________________________________________________________________________________________________

  • 14 min.

    Bieg 13

    żółta kartka

    Krzysztof Kasprzak

    1

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    2

    żółta kartka

    Wiktor Jasiński

    0

    żółta kartka

    Nicolai Klindt

    3

  • 13 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Mateusz Tonder

    2

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    3

    żółta kartka

    Gracjan Szostak

    0

    żółta kartka

    Miłosz Wysocki

    1

  • 12 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Niels Kristian Iversen

    2

    żółta kartka

    Chris Holder

    1

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    3

    żółta kartka

    Tom Brennan

    0

  • 11 min.

    Bieg 10

    żółta kartka

    Krzysztof Kasprzak

    2

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    1

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    3

    żółta kartka

    Miłosz Wysocki

    0

  • 10 min.

    Bieg 9

    żółta kartka

    Niels Kristian Iversen

    2

    żółta kartka

    Chris Holder

    3

    żółta kartka

    Wiktor Jasiński

    0

    żółta kartka

    Mateusz Tonder

    1

  • 09 min.

    Bieg 8

    żółta kartka

    Tom Brennan

    0

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    3

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    2

    żółta kartka

    Nicolai Klindt

    1

  • 08 min.

    Bieg 7

    żółta kartka

    Krzysztof Kasprzak

    2

    żółta kartka

    Chris Holder

    3

    żółta kartka

    Wiktor Jasiński

    1

    żółta kartka

    Miłosz Wysocki

    0

  • Przełamanie klubu z Gdańska i już 26 do 9

  • 07 min.

    Bieg 6

    żółta kartka

    Niels Kristian Iversen

    2

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    1

    żółta kartka

    Gracjan Szostak

    0

    żółta kartka

    Mateusz Tonder

    3

  • Pogrom w Ostrowie Wlkp. 25:4

  • 06 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    Tom Brennan

    0

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    2

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    3

    żółta kartka

    Nicolai Klindt

    1

  • 05 min.

    Bieg 4

    żółta kartka

    Miłosz Wysocki

    1

    żółta kartka

    Wiktor Jasiński

    2

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    3

    żółta kartka

    Eryk Kamiński

    0

  • Za Tom Brennana pojedzie Miłosz Wysocki

  • 04 min.

    Bieg 3

    żółta kartka

    Krzysztof Kasprzak

    1

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    3

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    2

    żółta kartka

    Mateusz Tonder

    0

  • 03 min.

    Bieg 2

    żółta kartka

    Miłosz Wysocki

    żółta kartka

    Gracjan Szostak

    3

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    2

    żółta kartka

    Eryk Kamiński

  • 02 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Niels Kristian Iversen

    0

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    3

    żółta kartka

    Nicolai Klindt

    1

  • Trwa prezentacja

  • 01 min.

    Żużel na żywo. Żużel live bezpośrednio z Ostrowa! Serdecznie zapraszamy! Arged Malesa Ostrów Wlkp. – Energa Wybrzeże Gdańsk

Dołącz do nas na facenooku – kliknij TUTAJ



Arged Malesa Ostrów Wlkp. – Energa Wybrzeże Gdańsk relacja na żywo

żużel
Fot. Michał Szmyd

Arged Malesa Ostrów Wlkp.

9. Chris Holder (2*,3,3,1.3) 12+1

10. Wiktor Jasiński (2*,1,0,0) 3+1

11. Tobiasz Musielak (3,2*1,3,0) 9+1

12. Fredrik Jakobsen (2*,3,3,3,0) 11+1

13. Gleb Czugunow (3,1,3,2,3) 12

14. Sebastian Szostak (2*,3,2*) 7+2

15. Gracjan Szostak (3,0,0) 3

16. Tobiasz Potasznik - NS

Energa Wybrzeże Gdańsk

1. Niels Kristian Iversen (0,2,2,2,1*) 7+1

2. Mateusz Tonder (0,3,1,2,2) 8

3. Nicolai Klindt (1,1,1,3,2) 8

4. Tom Brennan (-,0,0,0) 0

5. Krzysztof Kasprzak (1*,2,2,1,1*) 7+2

6. Eryk Kamiński (-,0,-) 0

7. Miłosz Wysocki (-,1,0,0,1) 2

8. Bartosz Tyburski - NS