Team name - ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ

16.06.2024 18:00 Ostrów Wlkp.
Relacja Składy
  • Mecz kończy się zwycięstwem gospodarzy. Punkt bonusowy wedruję jednak do bydgoszczan, którzy wygrywają dwumecz jednym punktem przewagi.

• 16 min.

1

• Świetnie spod taśmy Czugunow. Za jego plecami znaleźli się Buczkowski i Huckenbeck. Na dystansie lider gości próbował zbliżać się do Gleba, ale nie zdołał pokonać najlepszego z ekipy ostrowskiej.

• 15 min.

0

• Świetny start Jakobsena. Za jego plecami znalazł się Soerensen. Przez chwilę na pierwszym łuku wydawało się, że do Jakobsena może dołączyć Holder, ale nie zdołał on jednak wyjść na drugą pozycję.

• Kosmetyka toru.

• 14 min.

Bieg 13

3

1

2

0

• Bardzo dobry start Musielaka. Za jego plecami przebijał się Czugunow. Nie zdołał on jednak dołączyć do kolegi z zespołu, którego chwilę później wyprzedził Buczkowski. Daleko z tyłu do mety dojechał Soerensen.

• Rezerwa taktyczna za Szczepaniaka Soerensen.

• 13 min.

1

• Bardzo dobry start Sorensena. Na drugim miejscu przez chwile jechał Buszkiewicz. Został on szybko wyprzedzony przez obu ostrowian. Później jednak odbił pozycję i wyprzedził Sebastiana Szostaka.

• 12 min.

Bieg 11

2

1

3

Andreas Lyager

0

• Znakomicie spod taśmy Jakobsen. Do niego próbował dołączyć Holder, ale przed nim znalazł się Huckenbeck.

• 11 min.

Bieg 10

3

1

2

Franciszek Karczewski

0

• Ze startu najlepiej Wiktor Jasiński. Na wejściu w drugi łuk minął go Buczkowski. Z tyłu Jakobsen wyprzedził Karczewskiego. Później nie zobaczyliśmy już ścigania, a jedynie miejscami zamienili się ostrowianie.

• 10 min.

Bieg 9

1

3

2

0

• Holder atomowo spod taśmy. Od razu na pierwszym łuku uporać się z nim próbował Huckenbeck, jednak Niemiec został zablokowany przez mistrza świata z 2017 roku. Do niego z kolei dołączył jego kolega z zespołu Tobiasz Musielak. Później ostrowianie odpierali ataki Huckenbecka.

• 09 min.

Bieg 8

1

3

Tobiasz Potasznik

0

2

• Najlepiej ze startu gospodarze. Potasznik szybko został minięty przez obu bydgoszczan. Goście natychmiastowo próbowali zagrozić Czugunowowi, jednak ten odpierał ataki. Później zdawał się nawet powiększać przewagę.

• 08 min.

Bieg 7

3

1

2

0

• Świetnie ze startu Musielak. Polak wyszedł na prowadzenie z pierwszego łuku. Za jego plecami przepychać musiał się Chris Holder. Australijczyk minął Buszkiewicza. Na trzecim okrążeniu prowadzenie objął Buczkowski. Musielak próbował znów wyjść na prowadzenie, ale lider Polonii obronił prowadzenie.

• 07 min.

Bieg 6

2

3

0

1

• Świetny start Czugunowa. Lider ostrowian wyszedł na prowadzenie. Do lidera gospodarzy zbliżał się Huckenbeck, który na chwilę wyprzedził go na trzecim okrążeniu. Czugunow błyskawicznie odbił pozycję i dowiózł do mety trzy punkty. Z tyłu walczyć o punkty próbował Szostak, ale bez większych efektów.

• 5 min.

Bieg 5

1

0

3

2

• Spod taśmy atomowo wyszedł Jakobsen. Na drugą pozycję wyszedł Jasiński, jednak został minięty przez obu zawodników gospodarzy.

• Rezerwa taktyczna za Szczepaniaka pojedzie Buczkowski, a za Lyagera Huckenbeck.

• 05 min.

Bieg 4

1

3

2

0

• Lepiej ze startu ostrowianie, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. W pogoń za Tobiaszem Potasznikiem rzucił się Lyager, jednak nie był w stanie zbliżyć się do młodzieżowca.

• 04 min.

Bieg 3

3

2

1

0

• Równy start całej stawki. Na prowadzenie wyszedł Buczkowski, którego od razu próbował wyprzedzić Czugunow. Zawodnik gości zablokował przeciwnika i później powiększał swoją przewagę.

• 03 min.

Bieg 2

2

3

0

1

• Świetnie ze startu Sebastian Szostak, pewnie jadący od pierwszego łuku. Za nim jechali Karczewski i Buszkiewicz. Do pary bydgoszczan próbował zbliżać się Potasznik, który momentami zbliżał się do Karczewskiego. Na wiele się to jednak nie zdało.

• 02 min.

Bieg 1

2

3

1

0

• Lepszy start ostrowian. Na drugą pozycję zdołał wcisnąć się jednak Huckenbeck. Za plecami Holdera i Niemca Szczepaniak chwilowo wyprzedził Jasińskiego. Zawodnik gospodarzy odbił pozycję na drugim łuku.