Żużel - Best Speedway Tv

Mecz Narodów po raz pierwszy na początku sezonu! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Mecz Narodów

Mecz Narodów po raz pierwszy na początku sezonu!

Mecz Narodów po raz pierwszy na początku sezonu!

Dziś w trakcie transmitowanej online konferencji prasowej klub żużlowy H. Skrzydlewska Orzeł Łódź podał termin rozegrania szóstej edycji Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej.

Tak jak zapowiadano na koniec sezonu 2022, w przeciwieństwie do lat wcześniejszych, w tym roku właśnie, to spotkanie ma otworzyć sezon żużlowy w Łodzi. Po raz pierwszy doskonale znane kibicom łódzkiego żużla wydarzenie będzie miało miejsce wiosną. Głównym motywatorem zmiany terminu Meczu Narodów była dostępność zawodników, która pod koniec sezonu jest zdecydowanie niższa.

Jak zapewniają włodarze klubu, już 10 kwietnia na łódzkiej Moto Arenia ma wystąpić plejada gwiazd czarnego sportu. Czy obsada będzie zdradzana sukcesywnie czy prawie do końca zostanie wielką niespodzianką? O tym przekonamy się już za jakiś czas.

Dodatkowo, tak jak i w roku ubiegłym, w którym na łódzkim owalu, po raz czwarty, triumfowała drużyna Kangurów – reprezentantów Australii, uczestnictwo w żużlowym wydarzeniu będzie możliwe po opłaceniu jedynie symbolicznej złotówki.

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV ONLINE NA KANALE YouTube!

fot. własna

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×