Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Drużynowe

Mecz Narodów po raz pierwszy na początku sezonu!

Mecz Narodów

Autor: Edyta Wojdeł

Mecz Narodów po raz pierwszy na początku sezonu!

Dziś w trakcie transmitowanej online konferencji prasowej klub żużlowy H. Skrzydlewska Orzeł Łódź podał termin rozegrania szóstej edycji Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej.

Tak jak zapowiadano na koniec sezonu 2022, w przeciwieństwie do lat wcześniejszych, w tym roku właśnie, to spotkanie ma otworzyć sezon żużlowy w Łodzi. Po raz pierwszy doskonale znane kibicom łódzkiego żużla wydarzenie będzie miało miejsce wiosną. Głównym motywatorem zmiany terminu Meczu Narodów była dostępność zawodników, która pod koniec sezonu jest zdecydowanie niższa.

Jak zapewniają włodarze klubu, już 10 kwietnia na łódzkiej Moto Arenia ma wystąpić plejada gwiazd czarnego sportu. Czy obsada będzie zdradzana sukcesywnie czy prawie do końca zostanie wielką niespodzianką? O tym przekonamy się już za jakiś czas.

Dodatkowo, tak jak i w roku ubiegłym, w którym na łódzkim owalu, po raz czwarty, triumfowała drużyna Kangurów – reprezentantów Australii, uczestnictwo w żużlowym wydarzeniu będzie możliwe po opłaceniu jedynie symbolicznej złotówki.

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV ONLINE NA KANALE YouTube!

fot. własna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *