Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC/Turnieje Indywidualne

Mateusz Świdnicki otrzymał groźby po ostatniej rundzie SGP2 w Toruniu!

Mateusz Świdnicki
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Sebastian Krauz

Mateusz Świdnicki otrzymał groźby po ostatniej rundzie SGP2 w Toruniu!

Mateusz Świdnicki zakończył ostatnią rundę SGP2 w Toruniu na czwartym miejscu, po tym jak w finale został wykluczony po upadku na trzecim okrążeniu. Jak się okazało, po zawodach zawodnik który kończy wiek juniora, otrzymał od sfrustrowanego kibica groźby.

O zaistniałej sytuacji, zawodnik poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama, gdzie wstawił screena z wiadomości którą otrzymał. Z otrzymanej wiadomości możemy wywnioskować, że kibic obwinia Świdnickiego o to, że przez niego Wiktor Lampart nie zdobył medalu SGP2, za co winę ponosi Mateusz Świdnicki. Użytkownik w wiadomości którą wysłał do młodego zawodnika życzy mu, „żeby ten skończył na wózku” a także kieruje inne groźby oraz wulgaryzmy. Na ten moment nie wiadomo, czy zawodnik zamierza coś zrobić z otrzymanymi wiadomościami. Kodeks Karny za tego typu groźby przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Bez tytulu 1
Treść wiadomości, jaką otrzymał Świdnicki

Fot. Paweł Wilczyński

1 odpowiedź do “Mateusz Świdnicki otrzymał groźby po ostatniej rundzie SGP2 w Toruniu!

  1. A ja dostałem po waszym artykule 10 wiadomosci ze smiercia, że kibole mnie dopadną ,Jestem osoba niepelnosprawna ze schozofrenia i zaburzeniami w glowie. wygralisie wlasnie wzialem 200 tabletek winpocetyna. W liscie pozegnalnym napisalem o Was spodziewajcie sie prokuratora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *