Żużel - Best Speedway Tv

Mateusz Świdnicki otrzymał groźby po ostatniej rundzie SGP2 w Toruniu! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Mateusz Świdnicki

Mateusz Świdnicki otrzymał groźby po ostatniej rundzie SGP2 w Toruniu!

Mateusz Świdnicki otrzymał groźby po ostatniej rundzie SGP2 w Toruniu!

Mateusz Świdnicki zakończył ostatnią rundę SGP2 w Toruniu na czwartym miejscu, po tym jak w finale został wykluczony po upadku na trzecim okrążeniu. Jak się okazało, po zawodach zawodnik który kończy wiek juniora, otrzymał od sfrustrowanego kibica groźby.

O zaistniałej sytuacji, zawodnik poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama, gdzie wstawił screena z wiadomości którą otrzymał. Z otrzymanej wiadomości możemy wywnioskować, że kibic obwinia Świdnickiego o to, że przez niego Wiktor Lampart nie zdobył medalu SGP2, za co winę ponosi Mateusz Świdnicki. Użytkownik w wiadomości którą wysłał do młodego zawodnika życzy mu, „żeby ten skończył na wózku” a także kieruje inne groźby oraz wulgaryzmy. Na ten moment nie wiadomo, czy zawodnik zamierza coś zrobić z otrzymanymi wiadomościami. Kodeks Karny za tego typu groźby przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Bez tytulu 1
Treść wiadomości, jaką otrzymał Świdnicki

Fot. Paweł Wilczyński

1 Komentarz

  • troll
    Posted 13 października 2022 w 17:48

    A ja dostałem po waszym artykule 10 wiadomosci ze smiercia, że kibole mnie dopadną ,Jestem osoba niepelnosprawna ze schozofrenia i zaburzeniami w glowie. wygralisie wlasnie wzialem 200 tabletek winpocetyna. W liscie pozegnalnym napisalem o Was spodziewajcie sie prokuratora

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×