Żużel - Best Speedway Tv

Matej Zagar znalazł nowy klub | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Matej Zagar znalazł nowy klub

Matej Zagar

Matej Zagar znalazł nowy klub

Matej Zagar podpisał kontrakt z Nordjysk Elite Speedway na sezon 2022. Słoweniec przez lata był stałym uczestnikiem Grand Prix, w którym występował w sezonach 2006, 2007, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 i 2021. Niestety nie zakwalifikował się do tegorocznego cyklu, ale jego celem jest powrót do światowej elity w 2023 roku.

Potrzebowaliśmy w zespole żużlowca najwyższej klasy i dlatego zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby sprowadzić Mateja Zagara. Nadal jest on jednym z najlepszych zawodników na świecie i jestem przekonany, że podniesie poziom zarówno w Nordjysk Elite Speedway, jak i całej ligi duńskiej. Mamy teraz dwóch najlepszych zawodników w lidze Zagara i Leona Madsena” – powiedział menedżer zespołu Janus Millard.

„Nie mogę się doczekać jazdy dla Nordjysk Elite Speedway. W tym roku nie będzie mnie w Grand Prix, więc szukałem klubu, w którym mógłbym nabyć trochę doświadczenia. Mam spore oczekiwania wobec klubu, bo sam zawsze staram się wygrywać, mam więc nadzieję, że będziemy mogli walczyć o złoto” – dodał Matej Zagar.

źródło: metalspeedwayleague.dk

fot. Emilia Hamerska-Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×