Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Damian Dróżdż pojedzie w barwach Nordjysk Elite Speedway

Damian Dróżdż

Damian Dróżdż pojedzie w barwach Nordjysk Elite Speedway

Zespół Nordjysk Elite Speedway poinformował o podpisaniu umowy z Damianem Dróżdżem na starty w sezonie 2022. Będzie to trzeci zespół, w którego barwach pojedzie 25 latek w nadchodzących rozgrywkach. Poza ekipą z Danii, żużlowiec podpisał umowy z Indianerną Kumla i Kolejarzem Rawicz. W 2021 roku Damian Dróżdż odjechał dla NES dwa spotkania. Pierwsze przeciwko Team Fjelsted, w którym przywiózł 8 punktów w 6 biegach, a drugie ze Slangerup Speedway, zdobywając 10 punktów w 6 biegach.

Damian Dróżdż był jednym z żużlowców, których testowaliśmy w ostatnich meczach w zakończonym sezonie. Nie mam wątpliwości, że on ma to, czego potrzeba, aby zostać naprawdę dobrym żużlowcem” – skomentował Janus Millard, menedżer NES.

Sam zawodnik z wielką radością odniósł się do możliwości kontynuacji jazdy w Danii: „Bardzo się cieszę, że mogę kontynuować jazdę dla Nordjysk Elite Speedway w przyszłym sezonie. Mój team i ja czuliśmy się dobrze w tym klubie, więc dla mnie była to łatwa decyzja. Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu. Mam nadzieję, że uda nam się wygrać wiele meczów i pokazać publiczności dobre wyścigi” – powiedział.

fot. fb/DDrozdz146

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×