Żużel - Best Speedway Tv

Martin Vaculik 3. sezon ze Stalą Gorzów! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Martin Vaculik 3. sezon ze Stalą Gorzów!

Martin Vaculik

Martin Vaculik 3. sezon ze Stalą Gorzów!

Spekulacje i plotki były różne, ale jednak. Martin Vaculik pozostaje w drużynie Moje Bermudy Stal Gorzów na kolejny sezon.

Gorzowscy kibice mogą odetchnąć z ulgą, nie stracą oni bowiem kolejnego ze swoich ulubieńców. Martin Vaculik ogłosił dziś w mediach społecznościowych, że w sezonie 2023 nadal będzie reprezentował barwy drużyny – Moje Bermudy Stal Gorzów.

O losach sympatycznego Słowaka, który w bieżącym roku pokazał się z bardzo dobrej strony, zarówno w rozgrywkach drużynowych, jak i tych indywidualnych, a w szczególności w kilku rundach Speedway Grand Prix, krążyło ostatnio wiele plotek. Najczęściej powtarzane mościły słowackiego żużlowca w drużynie przyszłorocznego beniaminka PGE Ekstraligi.

Marcin Murawski: „Czuję się oszukany jako człowiek”

Jak jednak się okazuje sam główny zainteresowany oficjalnie zdementował wszystkie pogłoski i nie ma On zamiaru rozstawać się z gorzowską Stalą. Dla kibiców tej drużyny, to bardzo dobra nowina, ponieważ po odejściu Bartosza Zmarzlika, taka postać jak Martin Vaculik, któremu nie brak chęci do walki o najwyższe cele, bez wątpienia będzie znaczącym elementem przyszłorocznej ekipy z Gorzowa.

W tym roku Gorzowianie zwieńczyli sezon jako Drużynowi Wicemistrzowie Polski. By utrzymać ten poziom lub ewentualnie walczyć o tytuł mistrza, będzie im bardzo potrzebny mocny team. Bowiem po powrocie do gry Rosjan, w przyszłym roku możemy spodziewać się jeszcze bardziej wyrównanego poziomu pomiędzy ekstraligowymi drużynami. Nie ulega wątpliwości, że przedłużenie kontraktu z Martinem Vaculikiem jest solidną podwaliną do budowania zespołu na kolejny sezon.

fot. Stal Gorzów

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×