Żużel - Best Speedway Tv

Martin Smolinski z dziką kartą na Mistrzostwa Świata w Longtracku | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Martin Smolinski

Martin Smolinski z dziką kartą na Mistrzostwa Świata w Longtracku

Martin Smolinski z dziką kartą na Mistrzostwa Świata w Longtracku

Martin Smolinski swojego ostatniego sezonu na pewno nie zaliczy do udanych, ponieważ już w pierwszym meczu ligowym w którym to drużyna Landshut Devils podejmowała Abramczyk Polonie Bydgoszcz odnowiła się jego kontuzja biodra której nabawił się dwa sezonu wcześniej i wykluczyła go na aż pięć miesięcy bez możliwości jakiejkolwiek jazdy na żużlu.

Po prawie półrocznej przerwie, byłemu uczestnikowi Grand Prix udało się powrócić w wielkim stylu podczas turnieju Night of the Fights w Cloppenburgu, który nie dość, że wygrał to wyższość rywala musiał uznać tylko jednokrotnie, przegrywając z Maticiem Ivaciciem. W całym turnieju okazał się lepszy od takich zawodników jak Timo Lahti, David Bellego czy Przemysław Pawlicki.

Na tym sezon 2022 dla niespełna 38-latka jednak praktycznie się skończył i bardziej musiał się skupić na planach odnośnie przyszłego sezonu. I tak pomimo kilku ofert, zdecydował się on na pozostanie w drużynie Landshut Devils i znów będzie ścigał się na torach 1-ligowych.

Kjastas Puodżuks i Daniił Kołodinski na dłużej w Daugavpils

Na tym jednak nie koniec ogłoszeń, ponieważ doświadczony Niemiec na swoim profilu poinformował także o swoim powrocie do startów w Longtracku gdzie otrzymał dziką kartę. W przeszłości w tej odmianie żużla osiągałjuż wielkie sukcesy i tak trzykrotnie był wicemistrzem świata oraz raz sięgał po tytuł mistrza świata. Podsumowując w przyszłym sezonie Martina Smolinskiego będziemy mogli oglądać nie tylko podczas spotkań eWinner 1 Ligi, ale także w Indywidualnych Mistrzostwach Świata na długim torze.

Fot. Natalia Gotter

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV – ODWIEDŹ NASZ KANAŁ NA YouTube

Reklamy
Martin Smolinski z dziką kartą na Mistrzostwa Świata w Longtracku


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×