Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Magazyn Żużlowy. Stanisław Chomski oraz Grzegorz Leśniak gośćmi w magazynie Best Speedway TV

Magazyn Żużlowy
fot. Jakub Malec

Autor: Paweł Płóciniak

Magazyn Żużlowy. Stanisław Chomski oraz Grzegorz Leśniak gośćmi w magazynie żużlowym Best Speedway TV

Już dzisiaj o godzinie 20:00 w magazynie żużlowym gościć będziemy menedżera ebut.pl Stali Gorzów Stanisława Chomskiego oraz prezesa Cellfast Wilków Krosno Grzegorza Leśniaka. Głównym wątkiem programu będzie oczywiście, to co się wydarzyło podczas niedzielnego spotkania w Krośnie.

Wiktor Przyjemski: „Spory prezent sobie zrobiłem na urodziny”

O godzinie 20:00 na kanale Best Speedway TV rozpocznie się magazyn żużlowy, w którym goście Stanisław Chomski oraz Grzegorz Leśniak opowiedzą kulisy niedzielnego spotkania pomiędzy Cellfast Wilkami Krosno, a ebut.pl Stalą Gorzów. Prezes Cellfast Wilków połączy się z nami wracając prosto z zebrania Komisji Orzekającej Ligi. Jako pierwsi dowiemy się co podczas zebrania zostało ustalone i jakie kary czekają Wilki Krosno.

Podczas magazynu na czacie będzie można zadawać pytania do naszych gości, a najciekawsze na pewno zostaną zadane podczas transmisji. Przypomnijmy, że niedzielne spotkanie w Krośnie, zostało rozegrane na bardzo trudnym wymagającym torze, który nie został odebrany kilka godzin przed zawodami. Zawody jednak ruszyły, ale sędzia zakończył je po 9 wyścigów kiedy to na prowadzeniu była ebut.pl Stal Gorzów. Po tych wydarzeniach na wniosek PGE Ekstraligi GKSŻ odebrał licencję toru w Krośnie.

Magazyn Żużlowy kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *