Żużel - Best Speedway Tv

Magazyn Żużlowy. Stanisław Chomski oraz Grzegorz Leśniak gośćmi w magazynie Best Speedway TV | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Magazyn Żużlowy. Stanisław Chomski oraz Grzegorz Leśniak gośćmi w magazynie Best Speedway TV

Magazyn Żużlowy

Magazyn Żużlowy. Stanisław Chomski oraz Grzegorz Leśniak gośćmi w magazynie żużlowym Best Speedway TV

Już dzisiaj o godzinie 20:00 w magazynie żużlowym gościć będziemy menedżera ebut.pl Stali Gorzów Stanisława Chomskiego oraz prezesa Cellfast Wilków Krosno Grzegorza Leśniaka. Głównym wątkiem programu będzie oczywiście, to co się wydarzyło podczas niedzielnego spotkania w Krośnie.

Wiktor Przyjemski: „Spory prezent sobie zrobiłem na urodziny”

O godzinie 20:00 na kanale Best Speedway TV rozpocznie się magazyn żużlowy, w którym goście Stanisław Chomski oraz Grzegorz Leśniak opowiedzą kulisy niedzielnego spotkania pomiędzy Cellfast Wilkami Krosno, a ebut.pl Stalą Gorzów. Prezes Cellfast Wilków połączy się z nami wracając prosto z zebrania Komisji Orzekającej Ligi. Jako pierwsi dowiemy się co podczas zebrania zostało ustalone i jakie kary czekają Wilki Krosno.

Podczas magazynu na czacie będzie można zadawać pytania do naszych gości, a najciekawsze na pewno zostaną zadane podczas transmisji. Przypomnijmy, że niedzielne spotkanie w Krośnie, zostało rozegrane na bardzo trudnym wymagającym torze, który nie został odebrany kilka godzin przed zawodami. Zawody jednak ruszyły, ale sędzia zakończył je po 9 wyścigów kiedy to na prowadzeniu była ebut.pl Stal Gorzów. Po tych wydarzeniach na wniosek PGE Ekstraligi GKSŻ odebrał licencję toru w Krośnie.

Magazyn Żużlowy kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×