Żużel - Best Speedway Tv

Maciej Janowski tłumaczy! "Nie mogliśmy znaleźć prędkości" | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Maciej Janowski tłumaczy! „Nie mogliśmy znaleźć prędkości”

Maciej Janowski

Maciej Janowski tłumaczy! „Nie mogliśmy znaleźć prędkości”

W Vojens w Danii odbył się finał Speedway of Nations, w którym siedem reprezentacji walczyło o tytuł mistrzowski. Polacy, po słabym występie, niestety wrócą z niego bez medalu. Zawody skomentował Maciej Janowski. Ba! Tegoroczny finał był dla biało-czerwonych, najgorszy w historii i zakończyli go na 6 miejscu, pokonując tylko Finów, którzy musieli radzić sobie bez kontuzjowanego Timiego Salonena!

Tak naprawdę już w półfinale było widać, że tej prędkości nie mogliśmy zaleźć. Kompletnie inaczej ustawiliśmy motocykle dzisiaj, ale nie mogliśmy znaleźć recepty. Ciężko powiedzieć coś po takich zawodach, ponieważ wyjeżdżamy stąd bez pomysłu, co mogło pójść nie tak. Próbowaliśmy różnych ustawień, każdy z nas mocno próbował, ale nie mogliśmy zrobić nic więcej – powiedział po zawodach na antenie Eurosportu Janowski.

 Na temat samej pogody Polak wypowiedział się krótko. – To nie ma znaczenia. Nie będziemy obwiniać deszczu.  – Na pewno wszystkim nam zależało, żeby się dobrze pokazać i powalczyć o lepszy wynik. Niestety wyjeżdżamy z Vojens ze smutnymi minami – przekazał zawodnik aktualnych Mistrzów Polski Betard Sparty Wrocław.

fot. Łukasz Wilk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×