Żużel - Best Speedway Tv

Lindbaeck podkreśla, że czuje się rewelacyjnie i nie może doczekać się rozpoczęcia sezonu. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lindbaeck podkreśla, że czuje się rewelacyjnie i nie może doczekać się rozpoczęcia sezonu.

Lindbaeck

Lindbaeck podkreśla, że czuje się rewelacyjnie i nie może doczekać się rozpoczęcia sezonu.

W Gnieźnie zameldowali się w końcu długo wyczekiwani „stranieri”: Antonio Lindbaeck i Peter Kildemand. Z tym pierwszym rozmawiano na łamach sportowegniezno.pl tuż po zakończonym sparingu z PSŻ-tem Poznań.

20900987 1086244584811883 6634136812788380736 o

– Czuję się rewelacyjnie – mówi na łamach sportowegniezno.pl Antonio Lindbaeck, który w końcu pojawił się w Gnieźnie po osobistych perypetiach. Szwed od rana trenował dziś przy Wrzesińskiej, tak by sprawdzić siebie po dłuższym rozbracie ze sprzętem, ale też zaznajomić z mocno zmienionym torem. Po sparingu z PSŻ był w dobrym humorze, bo to był naprawdę solidny występ „Toninho” (3,3,0). Był szybki, zdecydowany, ani przez chwilę nie było widać, że zapomniał jak się jeździ na miejscowym owalu. – Nie miałem za wiele treningów, praktycznie tyle co nic. 

Zdobyłem jednak dwie „trójki”, raz po kontakcie z rywalem, miałem problem ze sprzętem. Co do toru, to był oczywiście dla mnie nieco inny, ale sezon jest na tyle długi, że będzie czas, aby się go nauczyć od nowa. To nie jest dla mnie żaden kłopot. Czuję się pewnie, czuję, że mogę dać drużynie solidne wsparcie i tak będzie. Jeździ mi się tutaj rewelacyjnie, naprawdę uwielbiam gnieźnieński owal, jest on chyba moim ulubionym. Potrzebuję więcej treningu, aby w pełni się dopasować. 

Problem będzie miał w tej chwili menedżer Startu, Błażej Skrzeszewski. Jeśli startowy nie odjadą więcej sparingów, wytypowanie pełnego składu, będzie nie lada wyczynem. Lindbaeck wierzy, że załapie się do niego. – To jest mój cel i po to przyjechałem do Polski. Zobaczymy, co się wydarzy, ale ja melduję gotowość – kończy Szwed.

fot. Sandra Rejzner

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×