Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Turnieje Indywidualne

Kryterium Asów z kolejnymi dużymi nazwiskami. Dwaj wychowankowie Polonii dołączają do stawki zawodów

Kryterium Asów
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Kryterium Asów z kolejnymi dużymi nazwiskami. Dwaj wychowankowie Polonii dołączają do stawki zawodów

Kryterium Asów w Bydgoszczy będzie jedną z pierwszych imprez żużlowych na terenie naszego kraju. 24 marca na bydgoskim owalu zmierzy się naprawdę doborowa stawka zawodników, którzy rywalizują na najwyższym poziomie w Polsce, a także na świecie. Dzisiaj potwierdzono kolejnych dwóch żużlowców, mocno związanych z miejscową Polonią.

W stawce tradycyjnego turnieju pojawią się również dwaj wychowankowie Gryfów Szymon Woźniak i Wiktor Przyjemski. Pierwszego z nich w tym sezonie czeka debiut w roli stałego uczestnika cyklu Grand Prix. Drugi zaś zadebiutuje w PGE Ekstralidze jako żużlowiec Motoru Lublin. Obaj mają więc duże możliwości, a także wielu bydgoszczan darzy ich wielką sympatią.

Woźniak z Przyjemskim dołączają więc do Bartosza Zmarzlika, Artioma Łaguty, Patryka Dudka, Kaia Huckenbecka, Jarosława Hampela oraz Krzysztofa Buczkowskiego w stawce marcowego Kryterium Asów. Patrząc na te nazwiska możemy spodziewać się wielkiego ścigania już na początku sezonu żużlowego. Kto dołączy jeszcze do uczestników zawodów? Tego dowiemy się w najbliższym czasie.

żużel na narodowym
Fot. Paweł Wilczyński
Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *