Żużel - Best Speedway Tv

XXXIV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych - [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

XXXIV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych – [ZAPOWIEDŹ]

Kryterium Asów

XXXIV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych – [ZAPOWIEDŹ]

W najbliższą niedzielę, 26 marca w Bydgoszczy będziemy świadkami 34. edycji Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Prognozy pogody zakładają opady deszczu w trakcie weekendu i przejaśnienie w niedzielnie popołudnie. Gospodarze zadbali o to aby rozegranie zawodów było możliwe i przykryli cały tor folią.

Wielkie zainteresowanie turniejem Kryterium Asów w Bydgoszczy!

tor 5621

Na tegorocznej liście startowej znajdują się takie nazwiska jak Zmarzlik czy Pedersen, pojedynki tych dwóch zawodników z pewnością będą elektryzować kibiców zgromadzonych zarówno na trybunach jaki i przed telewizorami. Kibice w Bydgoszczy bardzo dobrze pamiętają pasjonujące pojedynki Duńczyka z Tomaszem Gollobem i z pewnością liczą na przysłowiową “powtórkę z rozrywki”. Poza wymienioną dwójką zobaczymy zawodników startujących na co dzień w PGE Ekstralidze, a stawkę dopełnią reprezentanci Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Z dużą uwagą będziemy spoglądać na reprezentanta Betard Sparty Wrocław, Artema Lagute, który po roku przerwy wraca do jazdy na żużlu.

W zeszłorocznych zawodach triumfował Bartosz Zmarzlik, który nie przegrał ani jednego biegu i wygrał te zawody drugi raz z rzędu. Na drugim miejscu podium stanął Patryk Dudek, a trzeci był Michel Michelsen. Aktualny mistrz świata chcąc iść w ślady swojego mentora Tomasza Golloba będzie musiał się bardzo postarać. Wychowanek Polonii wygrywał memoriał czternastokrotnie, z czego dziewięć razy z rzędu.

Obsada:

Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin)
Patryk Dudek (For Nature Solutions Apator Toruń)
Szymon Woźniak (ebut.pl Stal Gorzów)
David Bellego (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
Dominik Kubera (Platinum Motor Lublin)
Kenneth Bjerre (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin)
Andreas Lyager (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
Nicki Pedersen (ZOOleszcz GKM Grudziądz)
Benjamin Basso (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
Kacper Woryna (Włókniarz Częstochowa)
Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
Andzejs Lebedevs (Cellfast Wilki Krosno)
Daniel Jeleniewski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
Szymon Szlauderbach (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
Artem Laguta (Betard Sparta Wrocław)

Data: Niedziela 26 marca 2023
Godzina rozpoczęcia zawodów: 17:00
Transmisja: Canal+Sport5, Studio od 16:30

Reklamy

Fot: polonia.bydgoszcz.pl

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×