Żużel - Best Speedway Tv

Wielkie zainteresowanie turniejem Kryterium Asów w Bydgoszczy! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wielkie zainteresowanie turniejem Kryterium Asów w Bydgoszczy!

Kryterium Asów

Wielkie zainteresowanie turniejem Kryterium Asów w Bydgoszczy!

Sezon w Bydgoszczy zainauguruje niedzielny turniej Kryterium Asów, na który już w tym momencie wyprzedała się większa ilość biletów niż w roku ubiegłym. W zeszłej edycji frekwencja na stadionie wynosiła około 4600 kibiców, natomiast aktualnie na trzy dni przed wydarzeniem wyprzedało się 100 biletów więcej, co pokazuje ogromne zainteresowanie turniejem ze strony fanów.

Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego (lista zwycięzców)

– Jestem bardzo zadowolony, bo na ten moment licznik wskazuje ponad 4700 widzów. Rok temu mieliśmy około 4600 sprzedanych biletów, więc poprawa będzie widoczna. W dniu zawodów w Bydgoszczy sprzedajemy zwykle około 1000 – 1200 wejściówek, więc frekwencja powinna być znakomita, aczkolwiek wiele zależy od pogody. Wszyscy patrzymy w niebo – powiedział Jerzy Kanclerz w rozmowie z polskizuzel.pl

W samych zawodach wystartują praktycznie wszyscy zawodnicy reprezentujący Abramczyk Polonię Bydgoszcz, a także wielu innych znakomitych zawodników na czele z trzema indywidualnymi mistrzami świata: Bartoszem Zmarzlikiem, Artiomem Łagutą oraz powracający po grożnej kontuzji Nickim Pedersenem. Ogromne zainteresowanie turniejem jest również u zawodników którzy wciąż wyrażają chęć na udział w zawodach pomimo pełnej obsady:

– Mogę zdradzić, że było jeszcze czterech zawodników z dużymi nazwiskami, którzy do nas później zapukali i zapytali, czy mogą pojechać. Jeden cały czas daje znać, że czeka w blokach startowych. Ja jestem jednak słowny i nie zamierzam nic zmieniać w obsadzie. Skład turnieju jest zamknięty – zakończył Kanclerz na łamach portalu polskizuzel.pl

Zawody zaplanowane są na niedziele 26 marca, godzina 17;00.

fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×