Żużel - Best Speedway Tv

Krystian Pieszczek: Powinniśmy się grubo zastanowić nad tym, co my tu robimy i jak jeździmy | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Krystian Pieszczek: Powinniśmy się grubo zastanowić nad tym, co my tu robimy i jak jeździmy

Krystian Pieszczek

Krystian Pieszczek: Powinniśmy się grubo zastanowić nad tym, co my tu robimy i jak jeździmy

Krystian Pieszczek po 10 biegu meczu ROW Rybnik – Enea Falubaz Zielona Góra udzielił bardzo szczerego wywiadu dla stacji Canal+.  Polak w mocnych słowach opisał atmosferę panującą w rybnickim zespole.

Derby Ściany Wschodniej odwołane! Platinum Motor Lublin – Cellfast Wilki Krosno w innym terminie

„Myślę, że nie będę tego komentował, nie jestem chłopcem do szturchania kijkiem, a niektórym wydaje się, że tak jest. Powinniśmy się grubo zastanowić co my tu robimy i jak jeździmy. Tak wyniku nie zrobimy” – powiedział zawodnik ROW-u Rybnik.

„Rekiny” w tym meczu nie były sobą. Tak też uważał Łukasz Benz, który, powiedział, że gospodarze nie wyglądają jak drużyna. Doświadczony żużlowiec zgodził się z dziennikarzem i nie krył frustracji.

„Myślę, że nie będziemy wyglądać i w kolejnych meczach jeśli będzie taka atmosfera, jaka jest” – odpowiedział.

Krystian Pieszczek w pierwszej rundzie 1.Ligi Żużlowej zdobył zaledwie 3 punkty, a jego drużyna przegrała z zespołem z Zielonej Góry 38:52. Warto również podkreślić, że Pieszczek na torze zaprezentował się tylko dwukrotnie, ponieważ po swoim drugim występie został zmieniony.

„Zawodnik, który jest jednym z najlepszych w drużynie, jest zmieniany po swoim biegu i jest mu zarzucane, że blokuje kolegę z drużyny i dlatego przywozi 3 punkty, a nie przypuśćmy zero” – stwierdził żużlowiec. – podsumował.

Reklamy

Warto dodać, iż  ostro wypowiedział się też inny zawodnik ROW-u Rybnik, Matej Zagar. Słoweniec podczas wywiadu nawet użył wulgarnych słów, co jeszcze bardziej ukazuje zły nastrój w drużynie. Kolejnym rywalem rybnickiego klubu będzie Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Czy „Rekiny” pokażą, że potrafią być drużyną?

fot. Arek Siwek

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×