Żużel - Best Speedway Tv

Krótki pokaz "siły" władz Startu Gniezno. Jednak zapłacą | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Krótki pokaz “siły” władz Startu Gniezno. Jednak zapłacą

Żużel

Krótki pokaz “siły” władz Startu Gniezno. Jednak zapłacą

Głośno było w ostatnich dniach o Starcie Gniezno. Bynajmniej nie z powodu świetnych wyników na torze. W poniedziałkowy wieczór klub poinformował o decyzji zamrożenia wypłat dla swoich zawodników ze względu na słabe wyniki. Dwa dni później władze kluby schowały głowę w piasek i wycofały się z tego pomysłu.

Znamy awizowane składy na niedzielny hit 7. rundy PGE Ekstraligi

W poniedziałek na facebookowym profilu Startu Gniezno poinformowano o decyzji władz, spowodowanej rozgoryczeniem słabymi wynikami drużyny:

“Zarząd klubu podjął decyzję o zamrożeniu wypłat dla żużlowców reprezentujących barwy klubu w trwającym sezonie do czasu poprawy wyników drużyny, której celem niezmiennie jest awans do fazy play-off oraz walka o powrót na zaplecze PGE Ekstraligi” – czytamy na profilu drugoligowego klubu.

Po dwóch dniach władze jednak poszły po rozum do głowy i cofnęły swoją kuriozalną decyzję:

“Jesteśmy po rozmowach z zawodnikami, doszliśmy do porozumienia i w chwili obecnej wszyscy przygotowujemy się do sobotniego arcyważnego meczu – mówi Paweł Siwiński, prezes GKM Start. Przeprosiliśmy zawodników, otrzymają oni należne wynagrodzenia zgodnie z zawartymi kontraktami. Widzimy się w pełnym składzie w najbliższą sobotę przy W25”

Trzeba pochwalić, że w środowym oświadczeniu znajduje się słowo “przepraszam” w kontekście żużlowców. Widocznie władze Startu Gniezno zdały sobie sprawę z tego, że ich poniedziałkowa decyzja nie była najmądrzejszym ruchem. Wszak zawodnicy zarabiają na swoje wynagrodzenie, zdobywając punkty, nikomu na rękę nie jest przegrywanie.

Reklamy

Niemniej jednak cała sytuacja jest kuriozalna i wprowadziła wyłącznie niepotrzebne zamieszanie wokół klubu. Taka informacja z pewnością rozeszła się po środowisku i niektórzy zawodnicy, którzy w przyszłości będą negocjować umowę z gnieźnieńskim klubem, mogą mieć z tyłu głowy tę absurdalną sytuację.

Start Gniezno powalczy o odzyskanie zaufania kibiców już w najbliższą sobotę podczas domowego spotkania z pretendentem do awansu – Texom Stalą Rzeszów.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×