Żużel - Best Speedway Tv

Kontrowersyjne wykluczenie Tobiasza Musielaka | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kontrowersyjne

Kontrowersyjne wykluczenie Tobiasza Musielaka

Kontrowersyjne wykluczenie Tobiasza Musielaka

Ostatni finałowy mecz eWinner 1. Ligi pomiędzy Stelmetem Falubazem Zieloną Górą a Cellfast Wilkami Krosno będzie bez wątpienia jednym rekordowych pod względem powtarzanych biegów.

Walka o awans do PGE Ekstraligi obfituje dziś w wiele biegowych powtórek. Mikroruchy, wykluczenia, taśmy i upadki towarzyszą zawodnikom obydwu zespołów. Sędzia Artur Kuśmierz jest dziś bardzo skrupulatny pod każdym względem. Kontrowersje natomiast wzbudziła decyzja z biegu ósmego.

W pierwszej odsłonie bieg został przerwany z uwagi na ruchy Tobiasza Musielaka i Maxa Fricka. Obydwaj panowie dodatkowo dotknęli taśmy. Ostatecznie wykluczony został Max Fricke, a Tobiasz Musielak otrzymał ostrzeżenie.

Andrzej Lebiediew najlepszym zawodnikiem eWinner 1. Ligi?

W powtórce biegu natomiast nie został zauważony ewidentny ruch Mateusza Szczepaniaka, co w tym spotkaniu okazało się dużym zaskoczeniem. Zmagania jednak i tak zostały przerwane, ponieważ Maksym Borowiak zapoznał się z torem. Pod juniora Stelmetu Falubazu Zielonej Góry dość stanowczo, lecz bez kontaktu wszedł Tobiasz Musielak. Borowiak nie dał rady opanować motocykla i upadł na tor. Dość długo oczekiwaliśmy na decyzję sędziego, która wzbudziła bardzo duże kontrowersje. Wykluczony bowiem został Tobiasz Musielak, zarówno fani czarnego sportu jak i wielu ekspertów nie było w stanie zrozumieć tej decyzji.

Screenshot 20220924 163819 937
Kontrowersyjne wykluczenie Tobiasza Musielaka 2

Zawrzały całe media społecznościowe, a cała sytuacja będzie bez wątpienia wymagała omówienia z Leszkiem Demskim podczas Magazynu eWinner 1. Ligi.

fot. Patrycja Sobiech

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×