Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Andrzej Lebiediew najlepszym zawodnikiem eWinner 1. Ligi?

Andrzej Lebiediew

Autor: Edyta Wojdeł

Andrzej Lebiediew najlepszym zawodnikiem eWinner 1. Ligi?

W trakcie dzisiejszego ostatniego meczu rewanżowego eWinner 1. Ligi, o swojej nienagannej tego dnia dyspozycji wypowiedział się na antenie Canal+ Andrzej Lebiediew.

Zarówno Stelmet Falubaz Zielona Góra jak i Cellfast Wilki Krosno walczą dziś o wszystko. Świetną dyspozycją wykazuje się kapitan Wilków, Andrzej Lebiediew, który na zielonogórskim owalu ściga się w tym sezonie po raz pierwszy. Nie ulega jednak wątpliwości, że krośnieński Wilk znalazł tego dnia idealne dopasowanie do toru, który zdecydowanie mu przypasował. O swojej dyspozycji, krótko, choć może nie do końca skromnie Lebiediew wypowiedział się podczas krótkiego wywiadu na antenie Canal+.

Adrian Miedziński już w domu!

– Może nie jestem ostatnio w dobrej dyspozycji, w ostatnich swoich meczach, ale uważam siebie za jednego z najlepszego w tej lidze, co pokazują statystyki. Dlatego bez kompleksów. Jedziemy, jak fura niesie, to czemu nie jechać, że tak powiem. Oby w moim wykonaniu tak dalej, a chłopaki, żeby podążyli moim śladem.

Dla Cellfast Wilków Krosno będzie bez wątpienia lepiej, jeśli faktycznie pozostali żużlowcy pójdą w ślady Andrzeja Lebiediewa i spasują się lepiej z zielonogórskim owalem.

fot. Piotr Buczkowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×