Żużel - Best Speedway Tv

Andrzej Lebiediew najlepszym zawodnikiem eWinner 1. Ligi? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Andrzej Lebiediew

Andrzej Lebiediew najlepszym zawodnikiem eWinner 1. Ligi?

Andrzej Lebiediew najlepszym zawodnikiem eWinner 1. Ligi?

W trakcie dzisiejszego ostatniego meczu rewanżowego eWinner 1. Ligi, o swojej nienagannej tego dnia dyspozycji wypowiedział się na antenie Canal+ Andrzej Lebiediew.

Zarówno Stelmet Falubaz Zielona Góra jak i Cellfast Wilki Krosno walczą dziś o wszystko. Świetną dyspozycją wykazuje się kapitan Wilków, Andrzej Lebiediew, który na zielonogórskim owalu ściga się w tym sezonie po raz pierwszy. Nie ulega jednak wątpliwości, że krośnieński Wilk znalazł tego dnia idealne dopasowanie do toru, który zdecydowanie mu przypasował. O swojej dyspozycji, krótko, choć może nie do końca skromnie Lebiediew wypowiedział się podczas krótkiego wywiadu na antenie Canal+.

Adrian Miedziński już w domu!

– Może nie jestem ostatnio w dobrej dyspozycji, w ostatnich swoich meczach, ale uważam siebie za jednego z najlepszego w tej lidze, co pokazują statystyki. Dlatego bez kompleksów. Jedziemy, jak fura niesie, to czemu nie jechać, że tak powiem. Oby w moim wykonaniu tak dalej, a chłopaki, żeby podążyli moim śladem.

Dla Cellfast Wilków Krosno będzie bez wątpienia lepiej, jeśli faktycznie pozostali żużlowcy pójdą w ślady Andrzeja Lebiediewa i spasują się lepiej z zielonogórskim owalem.

fot. Piotr Buczkowicz

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×