Żużel - Best Speedway Tv

Kołodziej zrugał Kacpra Pludrę w telewizji | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kołodziej zrugał Kacpra Pludrę w telewizji

Janusz Kołodziej

Kołodziej zrugał Kacpra Pludrę w telewizji

Janusz Kołodziej był gościem wczorajszego Magazynu PGE Ekstraligi na antenie Eleven Sports. Popularny “Koldi” odniósł się oczywiście do kontuzji swojego kolegi z drużyny, Chrisa Holdera. 39-latek w mocnych słowach wypowiedział się o ataku Kacpra Pludry.

Bartosz Zmarzlik wraca do Gorzowa. Kibice przywitają go gwizdami?

Kacper grubo przesadził. Nie pasuje mi to wszystko. Lubię Kacpra, ale w wywiadzie mówił o sentymentach, a zachował się bardzo źle. Wiadomo, że 14. bieg był bardzo ważny, ale nie po trupach do celu. Mówił jedno, a robił drugie. W dodatku ten uśmiech podczas udzielania wywiadu. Kacper niestety po tych zawodach stracił w moich oczach. Tak jak mu powiedziałem, mam nadzieję, że się ogarnie – powiedział Kołodziej w studio Eleven.

Janusz Kołodziej podkreśla, że w żużlu najważniejsze jest zdrowie, a sytuacja stworzona przed wychowanka leszczyńskiej Unii była naprawdę niebezpieczna. Choć są tacy, którzy Pludry bronią, to lider Fogo Unii Leszno uważa, że takie ataki trzeba zdecydowanie piętnować.

Zdrowie jest najważniejsze. Ten wypadek był podobny do tego, który przydarzył się Darcy’emu Wardowi. Chris wrócił po ciężkiej kontuzji, której doznał w zeszłym roku, a tu człowiek robi mu takie rzeczy, a dodatkowo dostaje nagrodę, bo nie było czerwonej kartki. Chcemy patrzeć na fajną, męską i fair walkę, a nie na wjeżdżanie w kogoś.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×