Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Janusz Kołodziej „nie mogliśmy wyciągnąć już nic więcej, a próbowaliśmy wszystkiego”

Kołodziej

Janusz Kołodziej „nie mogliśmy wyciągnąć już nic więcej, a próbowaliśmy wszystkiego”

Gdyby nie słabsza końcówka sezonu to Janusz Kołodziej byłby prawdopodobnie wyżej w klasyfikacji zawodników pod względem śr/biegowej. Przypomnijmy, że zajął w tej klasyfikacji 12. miejsce ze średnią 2,036. Gdzie przyczynił się razem z kolegami z drużyny do słabszej formy zespołu, co skutkowało zajęciem czwartego miejsca.

Początek sezonu w moim wykonaniu był dobry, ale w połowie sezonu zaczęły się ogromne problemy, ponieważ ten sprzęt nie pracował tak, jakbym chciał. Zaczęliśmy szukać różnych rozwiązań, ale niestety, nic nie działało. To było dobijające, bo próbowałem wszystkiego, a nic nie drgnęło. Cały czas byliśmy w tym samym miejscu, a wiadomo, że psychika wtedy też podupada. Dlatego końcówka sezonu była słaba. Zazwyczaj jak słabo zaczynam sezon, to dobrze kończę, nawet jak się na to nie zanosi. – powiedział popularny „Koldi” w „Magazynie Żużel”.

Janusz Kołodziej pozwolił sobie też na zdiagnozowanie słabszej formy –  Pracowaliśmy z mechanikami w warsztacie, aby jeszcze coś poprawić, ale nie mogliśmy wyciągnąć już nic więcej, a próbowaliśmy wszystkiego. W końcówce sezonu bardzo dobrze jechał Jason Doyle, fajnie też prezentował się Emil Sajfutdinow, natomiast większość miała problem. – przekazał Janusz Kołodziej.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×