Żużel - Best Speedway Tv

Kolejny klub ze wsparciem PKN Orlen. W U24 Ekstralidze oraz DMPJ | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kolejny klub ze wsparciem PKN Orlen. W U24 Ekstralidze oraz DMPJ

Orlen

Kolejny klub ze wsparciem PKN Orlen. W U24 Ekstralidze oraz DMPJ

Ekspansja żużlowa Polskiego Koncernu Naftowego Orlen trwa. Kolejny klub otrzymał wsparcie od spółki skarbu państwa. Tym razem to ostrowianie pozyskali partnera drużyny w rozgrywkach U24 Ekstraligi oraz DMPJ.

Krzysztof Buczkowski: “Jedziemy osłabieni cały czas od pierwszego spotkania, ale dajemy radę i to jest najważniejsze”

We wtorkowy poranek poinformowano o nawiązaniu współpracy pomiędzy PKN Orlen a Arged Malesa Ostrowem Wielkopolskim. Koncern wspierał będzie młodych zawodników spadkowicza z PGE Ekstraligi oraz aktualnego mistrza U24 Ekstraligi. Partnerstwo z spółką dotyczyć będzie właśnie tych rozgrywek oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

– Cieszymy się z nawiązania współpracy z takim partnerem i liczymy, że będzie ona rozwijała się w przyszłości – przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych prezes klubu, Waldemar Górski.

Przypomnijmy, że ostrowianie dysponują silną kadrą juniorską. Dowodem na to były zeszłoroczne sukcesy. Arged Malesa Ostrów Wielkopolski w poprzednim sezonie została pierwszym, historycznym zwycięzcą rozgrywek U24 Ekstraligi oraz zdobyła drugi z rzędu brązowy medal DMPJ. W tym roku również należą do faworytów tych zmagań.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×