Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Speedway 2. Ekstraliga

Kolejny klub ze wsparciem PKN Orlen. W U24 Ekstralidze oraz DMPJ

Orlen

Autor: Bartosz Glapiak

Kolejny klub ze wsparciem PKN Orlen. W U24 Ekstralidze oraz DMPJ

Ekspansja żużlowa Polskiego Koncernu Naftowego Orlen trwa. Kolejny klub otrzymał wsparcie od spółki skarbu państwa. Tym razem to ostrowianie pozyskali partnera drużyny w rozgrywkach U24 Ekstraligi oraz DMPJ.

Krzysztof Buczkowski: “Jedziemy osłabieni cały czas od pierwszego spotkania, ale dajemy radę i to jest najważniejsze”

We wtorkowy poranek poinformowano o nawiązaniu współpracy pomiędzy PKN Orlen a Arged Malesa Ostrowem Wielkopolskim. Koncern wspierał będzie młodych zawodników spadkowicza z PGE Ekstraligi oraz aktualnego mistrza U24 Ekstraligi. Partnerstwo z spółką dotyczyć będzie właśnie tych rozgrywek oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

– Cieszymy się z nawiązania współpracy z takim partnerem i liczymy, że będzie ona rozwijała się w przyszłości – przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych prezes klubu, Waldemar Górski.

Przypomnijmy, że ostrowianie dysponują silną kadrą juniorską. Dowodem na to były zeszłoroczne sukcesy. Arged Malesa Ostrów Wielkopolski w poprzednim sezonie została pierwszym, historycznym zwycięzcą rozgrywek U24 Ekstraligi oraz zdobyła drugi z rzędu brązowy medal DMPJ. W tym roku również należą do faworytów tych zmagań.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×