Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

W Bydgoszczy się nie zatrzymują. Kolejne wielkie nazwiska na Kryterium Asów. Co to będzie za turniej!

Kryterium Asów
Fot. Taylor Lanning

Autor: Jakub Bielak

W Bydgoszczy się nie zatrzymują. Kolejne wielkie nazwiska na Kryterium Asów. Co to będzie za turniej!

Kryterium Asów w Bydgoszczy będzie jednym z pierwszych turniejów żużlowych w sezonie 2024. Od początku było jasne, że stawka będzie iście mistrzowska, a z każdym kolejnym ogłoszonym nazwiskiem, tylko się to potwierdza. Dziś poznaliśmy kolejnych dwóch zawodników na liście startowej.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz zaprezentowała w swoich mediach społecznościowych kolejnych dwóch uczestników turnieju. Są nimi Dominik Kubera oraz Jason Doyle. Do stawki dołączają zatem kolejni uczestnicy cyklu Speedway Grand Prix. Australijczyk jest mistrzem świata z 2017 roku, natomiast Kubera zadebiutuje w elicie jako stały uczestnik w zbliżającym się sezonie. Udział w Kryterium Asów da mu przedsmak tego, co czeka go potem w sezonie podczas rund Grand Prix.

Poznaliśmy już ponad połowę stawki turnieju zaplanowanego na 24 marca. Wcześniej organizatorzy ogłosili uczestnictwo Bartosza Zmarzlika, Artioma Łaguty, Kaia Huckenbecka, Patryka Dudka, Krzysztofa Buczkowskiego, Jarosława Hampela, Wiktora Przyjemskiego oraz Szymona Woźniaka. W najbliższych dniach powinniśmy poznać resztę stawki.

Doyle
Fot. Taylor Lanning
Kubera
Fot. Roman Biliński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *