Żużel - Best Speedway Tv

Kolejna spółka skarbu państwa inwestuje w klub żużlowy! Kibice z Lubuskiego będą zadowoleni | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kolejna spółka

Kolejna spółka skarbu państwa inwestuje w klub żużlowy! Kibice z Lubuskiego będą zadowoleni

Kolejna spółka skarbu państwa inwestuje w klub żużlowy! Kibice z Lubuskiego będą zadowoleni

Ostatnimi czasy spółki skarbu państwa bardzo zaangażowały się we wsparcie klubów żużlowych. Niedawno usłyszeliśmy o tym, że będą sponsorować Unię Leszno i GKM Grudziądz, a również mówi się o SSP w kontekście Włókniarza Częstochowa. I ebut.pl Stal Gorzów pozwoliła sobie ukroić kawałek tortu z budżetu państwa i dopięła umowę z Grupą Kapitałową KGHM Polska Miedź!

Milik na temat Zagara. Podkreśla, że rywalizacji się nie boi, inaczej dałby sobie spokój z żużlem

Nieprawdą jest jednak informacja, że Stadion im. Edwarda Jancarza zmieni nazwę. Waldemar Sadowski, sternik ebut.pl Stali Gorzów zdementował tę informację, która pojawiła się w mediach.

Te pieniądze spadną na klub jak manna z nieba, zwłaszcza że w środowisku niektórzy przebąkiwali o problemach finansowych klubu z Gorzowa Wielkopolskiego. Do kwestii rzekomych braków w kasie klubu odniósł się prezes w naszym magazynie na portalu Youtube!

To nie jest jedyna spółka skarbu państwa, która opiekuje się budżetem klubu z Gorzowa. Od kilku lat na liście sponsorów klubu widnieje spółka Enea, która głównie wspiera gorzowskich młodzieżowców.

fot. Ola Gucia

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×