Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Kolejna gwiazda na liście Wilków?! Kłopoty Stali Gorzów?!

Żużel
Fot. Łukasz Wilk

Autor: Sebastian Krauz

Kolejna gwiazda na liście Wilków?! Kłopoty Stali Gorzów?!

Wilki Krosno po awansie do PGE Ekstraligi wywrócili rynek transferowy do góry nogami. Włodarze beniaminka wyciągają z klubów kolejnych zawodników i pokazują, że dla chcącego, nic trudnego. Teraz docierają do nas informacje, że do Krosna może przenieść się kolejna gwiazda.

Wilki Krosno po awansie do PGE Ekstraligi ruszyli na zakupy i wyciągnęli kilka ciekawych nazwisk, w większości dogadanych już z innymi klubami. Z Krosna odchodzą Mateusz Szczepaniak, Tobiasz Musielak oraz Rafał Karczmarz. Swój kontrakt przedłużyli natomiast Andrzej Lebiediew oraz Vaclav Milik. Do Krosna przenieśli się natomiast Krzysztof Kasprzak, Mateusz Świdnicki oraz Jason Doyle. Do Krosna ma przenieść się także Denis Zieliński, który ma być drugim juniorem. Wszystko wskazuje jednak na to, że to nie koniec ofensywy transferowej.

Z naszych informacji wynika, że Wilki polują na kolejną gwiazdę PGE Ekstraligi. W klubie nie są pewni, czy chcą postawić na Vaclava Milika w PGE Ekstralidze i chcą sprowadzić do Krosna kolejnego zawodnika… Patrząc na schemat działania klubu, pod ostrzałem może się znaleźć teraz zespół Moje Bermudy Stali Gorzów! Wszystko może się wyjaśnić już dzisiaj (tj. wtorku 25 października).

Dwa komplety kevlarów obowiązkowe od 2023?!

Anders Thomsen, Szymon Woźniak czy też Martin Vaculík, który jest między innymi Indywidualny Mistrz Europy (2013), Indywidualny Mistrz Europy Juniorów (2009) a także multimedalista Drużynowych Mistrzostw Polski. Słowak regularnie startuje także w cyklu Grand Prix. W barwach drużyny z Krosna startował on już w przeszłości. w roku 2006 bronił barw miejscowego KSŻ, a rok później, po zmianach w klubie KSM-u.

Fot. Łukasz Wilk

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Kolejna gwiazda na liście Wilków?! Kłopoty Stali Gorzów?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *