Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska

Klindt zwolniony! Żużlowiec jest w szoku

Klindt
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Jakub Bielak

Best Speedway Tv

Klindt zwolniony! Żużlowiec jest w szoku

Nicolai Klindt stracił pracę już na początku sezonu. Duński żużlowiec nie będzie już dłużej startował w barwach Oxford Spires, po tym jak otrzymał telefon od menedżera drużyny, który poinformował go, że współpraca została zakończona.

Zawodnik Energa Wybrzeża Gdańsk odniósł się do całej sytuacji w swoich mediach społecznościowych.

„Oglądaj PGE Ekstraligę w CANAL+ online od 39zł/mies. przez 3 miesiące!”

„To było zupełnie niespodziewane. Rozmawiałem z klubem dzień wcześniej nt. mojej formy, która była daleka od oczekiwań wszystkich, ale czyniłem zmiany przed kolejnym meczem domowym, aby spróbować rozwiązać problemy, z którymi się zmagałem. Jesteśmy aktualnie na szczycie tabeli, wygraliśmy trzy z czterech spotkań, więc nie rozumiem, dlaczego klub zdecydował się odsunąć mnie od ścigania już teraz. Zwłaszcza, że w następnych meczach czekają na nas tory, na których dobrze się prezentuję” -przekazał Klindt.

„Chciałbym podziękować Oxford za ten krótki czas, kiedy tam byłem i szanuję ich decyzję. Dziękuję również kolegom z drużyny, którzy sprawili, że ściganie się tam to była radość. Teraz mam trochę czasu, by uporządkować parę spraw, na wypadek gdyby inny klub zadzwonił, na co liczę, zanim zmienią się średnie w maju” – dodał Duńczyk.

728x90 Zuzel2024 3x39 042024

Kapitan Energa Wybrzeża Gdańsk faktycznie zaliczył fatalny początek sezonu w brytyjskiej Premiership. Zdobywał tylko nieco ponad jeden punkt na bieg i spisywał się znacznie poniżej oczekiwań. Trzeba jednak przyznać, że tak szybka decyzja o zwolnieniu zawodnika jest bardzo zaskakująca.

Żużel
Fot. Sandra Rejzner
Lider Wybrzeża
Fot. Taylor Lanning

Dołącz do nas na Facebooku – klikniJ TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *