Żużel - Best Speedway Tv

Oficjalnie: Tauron Włókniarz Częstochowa w sezonie 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Oficjalnie: Tauron Włókniarz Częstochowa w sezonie 2023

Tauron Włókniarz Częstochowa

Oficjalnie: Tauron Włókniarz Częstochowa w sezonie 2023

Bardzo długo musieliśmy czekać na oficjalne potwierdzenie tego, że sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa, zostanie firma Tauron. Saga ta ciągnęła się tygodniami, choć wszyscy dobrze znali jej finał. Po dzisiejszej konferencji prasowej możemy napisać oficjalnie: w sezonie 2023 klub wystartuje pod nazwą Tauron Włókniarz Częstochowa.

Na ten moment nie myślimy o przełożeniu kolejki pierwszej czy drugiej ligi

W kotka i myszkę z dziennikarzami bawił się nawet prezes zarządu Grupy Tauron, Paweł Szczeszek, który na poniedziałkowej konferencji poświęconej cyklowi TAURON SEC zaprosił już dziennikarzy na piątek, dodając ironicznie słowa: “Oczywiście nie mogę powiedzieć w jakiej sprawie, bo to jest tajemnica. Zadbaliśmy o to, żeby nikt z was się nie domyślał”.

Zabawa się jednak skończyła, a rozpoczęło się poważne wsparcie finansowe dla Włókniarza prosto ze spółki Skarbu Państwa. Tauron przed laty mocno wspierał tarnowską Unię, a teraz będzie on nowym sponsorem klubu z Częstochowy. W kuluarach mówi się o kwocie sięgającej blisko miliona złotych, na jaką może rocznie liczyć Włókniarz Częstochowa. Na konferencji zaprezentowano filmik promocyjny, gdzie pojawiła się nowa, pełna nazwa klubu: Tauron Włókniarz Częstochowa.

Fot. Norbert Giżyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×