Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Kacper Grzelak o wyborze Poznania – to celowe decyzje i gotowość do wyzwań

Kacper Grzelak
Fot. Mateusz Biskup

Autor: Patrycja Kowalczuk

Kacper Grzelak o wyborze Poznania – to celowe decyzje i gotowość do wyzwań

W zeszłym sezonie jeździł dla dwóch klubów, dzisiaj szykuje się do sezonu jako zawodnik Poznania. Kacper Grzelak zdradza czemu wybrał starty w Metalkas 2. Ekstralidze.

Kacper Grzelak zeszły rok przejeździł jako jeden z juniorów w drużynie Mistrza Polski, jednocześnie startując zarówno w Ekstralidze U24, jak i zawodach indywidualnych w barwach Ostrowa. Nadchodzące miesiące spędzi w Poznaniu, którego barwy ma reprezentować w każdych rozgrywkach, a nie tylko w lidze. Podczas wywiadu w Pięć Jeden powiedział, czemu wybrał Poznań i dlaczego uważa, to za dobry wybór.

-Ja szukałem razem z moim ostrowskim klubem dla mnie nowego klubu i tak po prostu wyszło, że padł wybór na Poznań. Uważam, że jest to dobry wybór i będę się po prostu starał dać z siebie maksa, żeby cały czas jeździć w zawodach, cały czas pokazywać się z jak najlepszej strony i poprawiać swoje umiejętności.

W wywiadzie przyznał, że nie miał bladego pojęcia o problemach klubu ze stolicy Wielkopolski, ponieważ nie śledzi doniesień medialnych. Dodatkowo zapytany, czy lubi tor w Poznaniu, odparł, że nigdy się tam nie ścigał, a jedynie przejechał trening. Po takich wypowiedziach można się zastanawiać czy wybór Skorpionów był przemyślaną decyzją, czy raczej jedyną opcją. Nadchodzący sezon pokaże, na co stać skład z Poznania i czy utrzymają się w 2. Ekstralidze, bo o najwyższej klasie raczej nikt nie marzy.

20230630 DSC08426 1
Fot. Kazimierz Kożuch
358397711 741504254651768 2141086776005539762 n
Fot. Mateusz Biskup

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *