Żużel - Best Speedway Tv

Juniorzy Falubazu Zielona Góra na obozie w Białce Tatrzańskiej | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Juniorzy Falubazu

Juniorzy Falubazu Zielona Góra na obozie w Białce Tatrzańskiej

Juniorzy Falubazu Zielona Góra na obozie w Białce Tatrzańskiej

Juniorzy Falubazu Zielona Góra wyjechali na obóz do Białki Tatrzańskiej, gdzie przygotowują się do sezonu 2023. Oprócz Fabiana Ragusa, Filipa Frącewicza oraz Kacpra Rychlińskiego na obóz pojechali także akrobaci UKS AS Zielona Góra. Zgrupowanie potrwa dziesięć dni a zawodnicy będą pracować nad kondycją, wytrzymałością i wydolnością.

Juniorzy Falubazu Zielona Górą wraz z akrobatami UKS AS Zielona Góra trenować będą w terenie, na stokach narciarskich oraz na sali gimnastycznej. Jak czytamy na stornie internetowej klubu, zawodnicy pracować będą nad kondycją, wytrzymałością i wydolnością. Na obóz wyjechali Fabian Ragus, Filip Frącewicz oraz Kacper Rychliński. Zgrupowanie potrwa dziesięć dni i zakończy się 14 stycznia.

Znamy datę 73. Memoriału im. Alfreda Smoczyka

W ramach przygotowań do tego zgrupowania ostatnio pobiegaliśmy trochę po Wzgórzach Piastowskich, więc nasze organizmy trochę są na to przygotowane. Jedziemy do Białki Tatrzańskiej ciężko popracować i na pewno nie będzie to odpoczynek. Razem z nami jadą żużlowcy z innych klubów jak, chociażby Patryk Dudek, Grzegorz Zengota, czy chłopaki z Gniezna. Nastawiam się na to zgrupowanie pozytywnie i liczę, że będą mógł w pełnym zdrowiu popracować w trochę trudniejszych warunkach – powiedział Fabian Ragus w rozmowie z klubowymi mediami.

Fot. Marta Astachow

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Juniorzy Falubazu Zielona Góra na obozie w Białce Tatrzańskiej

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×