Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga/PGE EKSTRALIGA

Junior z PGE Ekstraligi z kontraktem na dwa sezony we Wybrzeżu Gdańsk

Junior z PGE Ekstraligi

Autor: Redakcja

Junior z PGE Ekstraligi z kontraktem na dwa sezony we Wybrzeżu Gdańsk

Miłosz Wysocki, bo o nim mowa, podpisał właśnie kontrakt z Wybrzeżem Gdańsk na sezon 2023 oraz 2024. Młodzieżowiec miał dotąd kontrakt z PGE Ekstraligowym klubem – GKM Grudziądz, lecz postanowił zmienić klubowe barwy na klub z eWinner 1 Ligi Żużlowej.

Wysocki dołączył do wcześniej już podpisanego lidera z Gdańska – Rasmusa Jensena. Zawodnik kuszony ofertami między innymi z PGE Ekstraligi został jednak na pokładzie drużyny Wybrzeża i dokładając do tego ambitnego juniora z Grudziądza, wydaje się, że klub znad morza nie poprzestanie na tej dwójce i podpisze kolejne dobre kontrakty oraz szykuje na przyszły sezon skład na walkę o awans.

Lech Kędziora po meczu we Wrocławiu – „Zawodnicy zdają sobie sprawę, o co jedziemy, co mamy zrobić i czekamy na Wrocław u nas”

O nowym kontrakcie klub poinformował za pośrednictwem Facebooka: -„Miło nam poinformować, że Miłosz Wysocki #996 zostaje z nami. Młodzieżowiec w ramach transferu definitywnego przeniesie się do nas z GKM Grudziądz S.A.. Warunki kontraktu zostały ustalone na sezony 2023 i 2024.”

fot. GKS Wybrzeże Gdańsk/Tomasz Rosochacki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *