Żużel - Best Speedway Tv

Josh Pickering zbawieniem Startu Gniezno? Tak uważa menedżer drużyny | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Josh Pickering zbawieniem Startu Gniezno? Tak uważa menedżer drużyny

Josh Pickering

Josh Pickering zbawieniem Startu Gniezno? Tak uważa menedżer drużyny

Ultrapur Start Gniezno wygrał wyjazdowe spotkanie z Grupa Azoty Unią Tarnów w minioną niedzielę. Klub z pierwszej stolicy Polski musiał drżeć o wynik do samego końca, bo spotkanie zakończyło się jedynie dwupunktowym zwycięstwem. Po spotkaniu dla klubowej telewizji wypowiedział się menedżer Startu – Tomasz Fajfer.

Prezes GKM-u: Na dzień dzisiejszy nie będę rozmawiał o play-off

Dużo dramaturgii było w tym meczu, ale wynik końcowy nareszcie przechyliliśmy na swoją stronę. W tym jest duża zasługa Josha Pickeringa – warto było na niego czekać. – tak krótko wynik swojej drużyny skomentował Tomasz Fajfer dla StartTV.

Według Fajfera Josh Pickering, na którego długo w Gnieźnie czekali, jest bardzo ważnym punktem zespołu. Nie tylko zdobywa ważne punkty, ale także pozytywnie nastawia resztę zespołu.

On (Pickering – dop.red.) wprowadził taką atmosferę swoją jazdą na torze, że idzie jechać. Zawodnicy inni też, tak jak Hubert (Łęgowik – dop.red.) też mu nie szło coś, ale poprzestawiał coś i też ten czternasty bieg pojechał dobrze.

Menedżer Startu uważa, że w jego drużynie od początku sezonu był potencjał, jednak w decydujących momentach brakowało lidera. Takim okazał się powracający po kontuzji Australijczyk.

Odjeżdżaliśmy ogólnie dobre mecze, ale brakowało tej końcówki, tego, że nie było Josha Pickeringa i tak to wyglądało. Teraz myślę, że będzie z górki.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×