Żużel - Best Speedway Tv

Jonas Jeppesen żali się kibicom i podkreśla, że było miło spędzić weekend w Polsce | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jonas Jeppesen żali się kibicom i podkreśla, że było miło spędzić weekend w Polsce

Jonas Jeppesen

Jonas Jeppesen żali się kibicom i podkreśla, że było miło spędzić weekend w Polsce

Przed meczem w Toruniu, Jonas Jeppesen poinformował swoich fanów w social mediach, że nie wystąpi w meczu i będzie jedynie „Kevlarem”.

Od samego początku za Duńczyka jeździli juniorzy Włókniarza. Lech Kędziora ponownie zdecydował się na taki ruch. 24-latek od początku sezonu nie gwarantuję dużych zdobyczy punktowych i nie sprawiał wrażenia zainteresowanego walką na torze. Za to, Mateusz Świdnicki w minioną środę został indywidualnym mistrzem Polski juniorów, a od razu za nim uplasował się jego kolega z pary Jakub Miśkowiak, więc nic dziwnego, że był zastępowany.

Bartosz Zmarzlik zapowiedział powrót do Moje Bermudy Stali Gorzów

“Nie ma żadnego zaskoczenia. Ponownie nie wyjadę w meczu na tor. Miło było spędzić weekend w Polsce z myślą o sobotnim treningu, który się nie odbył przez padający deszcz” – możemy przeczytać na mediach społecznościowych 24-latka. I wątpliwe jest, że jeszcze zobaczymy w tym sezonie Jeppesen na ligowych torach.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×