Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Wywiady

Andrzej Lebiediew dla Best Speedway Tv – “byliśmy słabi i ja byłem słaby”

Andrzej Lebiediew dla Best Speedway Tv – “byliśmy słabi i ja byłem słaby”

Autor: Redakcja

Andrzej Lebiediew dla Best Speedway Tv – “byliśmy słabi i ja byłem słaby”

Andrzej Lebiediew zdobył 6 punktów plus bonus w 6 startach w starciu z Mistrzem Polski, Platinum Motor Lublin w Lublinie. Nie było to udane spotkanie dla zawodnika Cellfast Wilki Krosno, który podkreślał w wywiadzie pomeczowym specjalnie dla naszej redakcji, że jego drużyna była słaba jak i jego dyspozycja była w tym dniu słaba.

Żużel. Fortuna Oficjalnym Bukmacherem żużlowej PGE Ekstraligi

Jakie odczucia odnośnie toru, było trudno, padał deszcz i nie wiadomo czy pojedziemy. – jakie warunki i z jakimi problemami zmagali się gospodarze, to wszyscy widzieli i jaka pogoda. Dzisiaj to, co przyniosło nam niebo, to warunki były idealne. Czy ciężko było znaleźć optymalne ustawienia w meczu? – tak, było dzieżo. Gospodarz jedzie drugi raz pod rząd w takich warunkach i też było widać w poprzednim meczu, że czują się jak ryba w wodzie. Można powiedzieć w identycznych warunkach, bo było to samo robione co z Lesznem. Ale inaczej nie dałoby się to zrobić i wiedzieli, jak to zrobić, aby było bezpiecznie do jazdy.

-byliśmy słabi i ja byłem słaby. Nie będę się tłumaczył co i jak bo po prostu byłem słaby i tyle. Nie dałem rady dotrzymać kroku gospodarzom.

340758107 758885312561505 8892118928234364525 n
fot. Paweł Wilczyński

Czy po tej trójce pojawiła się jakaś nadzieja? – pojawiła się, ale wygrywając ten bieg, nie czułem się pewnie na motorze i nie czułem prędkości i nadal brakowało do jazdy, która by mnie satysfakcjonowała. I nie czerpałem dzisiaj radości z jazdy na motocyklu. Czułem psychicznie zagubienie sprzętowe i złe decyzje w sprawie ustawień itd.

Przypomnijmy, że drużyna z Krosna zajmuje obecnie 5 miejsce w PGE Ekstralidze z dorobkiem 4 dużymi punktami. I wyprzedzają takie drużyny jak FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR TORUŃ, EBUT.PL STAL GORZÓW czy ostatni w tabeli ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×