Żużel - Best Speedway Tv

Janusz Kołodziej o współpracy z tunerami | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Janusz Kołodziej

Janusz Kołodziej o współpracy z tunerami

Janusz Kołodziej o współpracy z tunerami

Jak wiadomo żużel to sport motorowy w którym przygotowanie techniczne ma zasadnicze znaczenie w kontekście walki o najwyższe cele. Każdy z zawodników do startu sezonu stara się mieć przygotowany swój warsztat jak najlepiej, opierając swoją bazę często na sprawdzonych jednostkach silników od tunerów. Często jednak żużlowcy testują różne nowinki, ale czy wszyscy tak robią?
galeria 1


Janusz Kołodziej to zawodnik z bardzo dużym bagażem doświadczeń jeśli chodzi o sport żużlowy. Lider Fogo Unii Leszno nie lubi zmian i docenia sprawdzony sprzęt od tunerów, którzy dopełniają wszelkich starań w budowę technicznego zaplecza dla reprezentanta Polski. – Na pewno zostaję w tym roku przy sprawdzonych tunerach a dla mnie na pewno takim jest Ashley Holloway ale nie wykluczam, że będziemy próbować czegoś nowego ale to oczywiście życie pokaże.

Niedługo koniec problemów Falubazu?! Ściąga on wagony pieniędzy dla województwa z Falubazem na czele

Zawodnik Fogo Unii Leszno Janusz Kołodziej w szczególności docenia warsztat Brytyjczyka, który według jego słów dostarcza mu bardzo dobre jednostki z których jest najbardziej zadowolony. – Silniki od Ashleya są bardzo dobre więc mam nadzieję, że wszystko nadal będzie z nimi w porządku. Doświadczony reprezentant Polski konserwatywnie podchodzi do rewolucyjnych zmian w swoim sprzęcie ale ma ku temu podstawy mając stabilną techniczna bazę u jednego z najlepszych tunerów na świecie.


Foto: Paweł Wilczyński

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×