Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Janusz Kołodziej o współpracy z tunerami

Janusz Kołodziej

Autor: Dawid Procajło

Janusz Kołodziej o współpracy z tunerami

Jak wiadomo żużel to sport motorowy w którym przygotowanie techniczne ma zasadnicze znaczenie w kontekście walki o najwyższe cele. Każdy z zawodników do startu sezonu stara się mieć przygotowany swój warsztat jak najlepiej, opierając swoją bazę często na sprawdzonych jednostkach silników od tunerów. Często jednak żużlowcy testują różne nowinki, ale czy wszyscy tak robią?
galeria 1
Janusz Kołodziej o współpracy z tunerami 2


Janusz Kołodziej to zawodnik z bardzo dużym bagażem doświadczeń jeśli chodzi o sport żużlowy. Lider Fogo Unii Leszno nie lubi zmian i docenia sprawdzony sprzęt od tunerów, którzy dopełniają wszelkich starań w budowę technicznego zaplecza dla reprezentanta Polski. – Na pewno zostaję w tym roku przy sprawdzonych tunerach a dla mnie na pewno takim jest Ashley Holloway ale nie wykluczam, że będziemy próbować czegoś nowego ale to oczywiście życie pokaże.

Niedługo koniec problemów Falubazu?! Ściąga on wagony pieniędzy dla województwa z Falubazem na czele

Zawodnik Fogo Unii Leszno Janusz Kołodziej w szczególności docenia warsztat Brytyjczyka, który według jego słów dostarcza mu bardzo dobre jednostki z których jest najbardziej zadowolony. – Silniki od Ashleya są bardzo dobre więc mam nadzieję, że wszystko nadal będzie z nimi w porządku. Doświadczony reprezentant Polski konserwatywnie podchodzi do rewolucyjnych zmian w swoim sprzęcie ale ma ku temu podstawy mając stabilną techniczna bazę u jednego z najlepszych tunerów na świecie.


Foto: Paweł Wilczyński

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×