Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Janusz Kołodziej nie pojedzie w spotkaniu z Apatorem Toruń!

Janusz Kołodziej
Fot. Czarny Productions

Autor: Krzysztof Choroszy

Best Speedway Tv

Janusz Kołodziej nie pojedzie w spotkaniu z Apatorem Toruń!

Jeszcze przed startem sezonu PGE Ekstraligi w towarzyskim starciu z Ebut.pl Stalą Gorzów Janusz Kołodziej doznał pechowej kontuzji mostka. 39-latek walczył, jak tylko mógł, aby powrócić na inaugurację rozgrywek, kiedy to Fogo Unia Leszno mierzyła się z Tauron Włókniarzem Częstochowa. Najlepszemu zawodnikowi „Byków” udało się powrócić na tor i wystąpić w spotkaniu. Kołodziej w starciu z częstochowianami pojechał fenomenalnie, zdobywając 13 punktów i wydatnie przybliżając „Byki” do końcowego zwycięstwa. W następnym spotkaniu Unii nie zobaczymy go jednak na torze.

W ostatnich dniach pojawiły się informację o tym, że lidera „Byków” może zabraknąć w kolejnym meczu. Dzisiaj poznaliśmy awizowane składy na pierwszy mecz drugiej kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy KS Apatorem Toruń a Fogo Unią Leszno. W zgłoszonym zestawieniu obecny był Janusz Kołodziej i wydawało się, że decyzja o występie 39-latka w piątkowym meczu zostanie podjęta bliżej terminu jego rozegrania.

„Oglądaj PGE Ekstraligę w CANAL+ online od 39zł/mies. przez 3 miesiące!”

Jak się okazało, nie przyszło nam długo czekać na decyzję odnośnie startu Janusza Kołodzieja, gdyż Unia Leszno w swoich mediach społecznościowych ogłosiła, że ich lider nie wystąpi w piątkowym meczu przeciwko torunianom. Sztab szkoleniowy i sam zawodnik wspólnie postanowili, że lepszym rozwiązaniem będzie poświęcenie czasu na kontynuowanie rehabilitacji. Unia będzie miała możliwość skorzystania w Toruniu z zastępstwa zawodnika za Kołodzieja, nie wiadomo jednak czy z niej skorzysta. Decyzja odnośnie stosowania ZZ zapadnie przed rozpoczęciem spotkania.

Decyzja o braku startu Janusza Kołodzieja w piątkowym meczu z Apatorem Toruń jest bardzo rozsądna. Leszczynianie bowiem tydzień później pojadą u siebie arcyważne spotkanie z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz. Lider „Byków” najbliższe dni spędzi więc na dalszej rehabilitacji, aby na kolejne domowe starcie być jeszcze lepiej przygotowanym.

Janusz Kołodziej
Fot. Czarny Productions
437550261 829687262531110 7839560823212001894 n
Fot. Czarny Productions

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *