Żużel - Best Speedway Tv

Junior Arged Malesy Ostrów wystąpił w biegu pomimo złamanej ręki? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Junior Arged Malesy Ostrów wystąpił w biegu pomimo złamanej ręki?

Junior

Junior Arged Malesy Ostrów wystąpił w biegu pomimo złamanej ręki?

Przedwczorajszy mecz pomiędzy Arged Malesą Ostrów a ROW-em Rybnik był pełen emocji, o czym świadczy fakt, iż spotkanie rozstrzygało się w ostatnim biegu tego dnia. Ostatecznie górą okazali się gospodarze, którzy pomimo osłabienia wygrali 45:44 a bohaterską akcję przeprowadził Olivier Berntzon, który pokonując na dystansie Patryka Wojdyło, zapewnił ostrowianom zwycięstwo.

PGE Ekstraliga. Sparta Wrocław – Unia Leszno Łaguta, Bewley i Woffinden

Jak się okazuje, kluczowa dla losów całego spotkania mogła być postawa Jakuba Poczty. Bieg młodzieżowy, w którym brał udział to całkowity rollercoaster. W pierwszej odsłonie tego biegu na pierwszym łuku upada Kacper Tkocz, któremu nie udało się opanować motocykla i opuścić toru, a w tamtym momencie Arged Malesa Ostrów prowadziła podwójnie. Bieg przerwano, a junior ROW-u otrzymał żółtą kartkę. W powtórce znów podwójnie prowadzili ostrowianie, lecz na pierwszym łuku czwartego okrążenia upada Jakub Poczta i pomimo rozpaczliwego biegu do mety po punkt, zostaje wykluczony.

W kolejnym regulaminowym biegu Poczty jednak zabrakło ze względu na ból ręki, a kolejny jego występ to bieg dwunasty, w którym pokonał Kacpra Tkocza i jak się później okazało, junior Arged Malesy zdobył tak ważny punkt, jadąc ze złamaną ręką!

“Ze złamaną ręką Jakub wyjechał do 12 biegu i zdobył punkt na miarę zwycięstwa. Cierpiał jak cholera, ręka spuchnięta jak bania. Popełnił wcześniej błąd, ale takie rzeczy się zdarzają. Dziękujemy!” – tak napisał jeden z kibiców na grupie TŻ Ostrovia na Facebooku.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×