Żużel - Best Speedway Tv

Grzegorz Zengota powołany do eliminacji cyklu Tauron SEC | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grzegorz Zengota powołany do eliminacji cyklu Tauron SEC

Zengota

Grzegorz Zengota powołany do eliminacji cyklu Tauron SEC

Grzegorz Zengota to jeden z pozytywnie zaskakujących zawodników na początku sezonu PGE Ekstraligi. Popularny “Zengi” najpierw w pierwszej kolejce poprowadził do zwycięstwa Fogo Unię Leszno, gdy ta była w opałach w starciu z beniaminkiem z Krosna. W drugiej kolejce doświadczony zawodnik nie zapisał przy swoim nazwisku pokaźnej zdobyczy punktowej, ale walczył o każdy punkt. Został dostrzeżony i doceniony przez trenera kadry, Rafała Dobruckiego.

Belle Vue Aces wygrywają drugi raz z rzędu, a Leicester Lions żegnają się z pucharem – raport z Wysp Brytyjskich

Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu Żużlowej Reprezentacji Polski na Facebooku:

“Wrócił do PGE Ekstraligi, wraca do kadry. Grzegorz Zengota otrzymał powołanie od trenera Rafała Dobruckiego na eleminacje SEC2023. Zawodnik Fogo Unii Leszno wystąpi w rundzie kwalifikacyjnej we włoskim Terenzano”.

Runda kwalifikacyjna we Włoszech odbędzie się już niebawem – 25 kwietnia. Dla zawodnika leszczyńskiej Unii powołanie na te zawody jest na pewno ogromną nobilitacją i kopem do jeszcze cięższej pracy. Być może Grzegorz Zengota niedługo zagości w reprezentacji Polski w międzynarodowych zawodach drużynowych.

Fot. Emilia Hamerska – Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×