Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Czy Grand Prix w Warszawie się odbędzie? „Pracujemy tak jak by GP miało się odbyć.”

Czy Grand Prix

Czy Grand Prix w Warszawie się odbędzie? „Pracujemy, tak jak by GP miało się odbyć.”

Jak wszyscy wiemy pierwsza odsłona Warsaw FIM Speedway Grand Prix miała odbyć się w 2020 jednak z uwagi na obostrzenia pandemiczna nie było takiej możliwości. Rok później także nie doszło do organizacji zawodów – na stadionie zorganizowany został szpital covidowy. W tym roku rozegranie zawodów po raz kolejny stoi pod znakiem zapytania.

Michał Sikora – prezes PZM, opowiedział na łamach portalu polskizuze.pl jak wygląda sprawa z organizacją Grand Prix na Stadionie Narodowym w 2022 roku.

5af18fd68a3b5 o large 1

„Tego nikt nie wie na ten moment, jestem w stałym kontakcie ze stadionem, na tą chwilę nie ma decyzji, szpital covidowy się zamyka w połowie marca. Natomiast czy obiekt będzie przeznaczony jako pomoc dla uchodźców czy pozostanie jako szpital dla poszkodowanych na wojnie tego nie wiemy. Niestety zaczyna się robić późno, naciskam kolegów, obiecują, że w ciągu 1-2 tygodni powinny być jakieś informacje. Sytuacja nie jest komfortowa, liczymy, że to jak najszybciej się wyjaśni. Pracujemy tak jak by Grand Prix miało się odbyć, mieliśmy spotkanie na stadionie, dopełniamy wszelkich formalności i czekamy na zielone światło od spółki operującej stadionem.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×